Сьогодні 30 квітня 2024 р.

Результати матчів неділі, 29 жовтня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, ігор за участю українських команд і легіонерів, Інтернет- і ТБ-трансляції на вітчизняних каналах.

12:45   ЧЕРНІГІВ – МЕТАЛУРГ 1:3. Група Б
13:30   ДІНАЗ – ЛІВИЙ БЕРЕГ Матч перерваний за рахунку 0:0 через повітряну тривогу. Група Б
14:00   ПОЛТАВА – КРЕМІНЬ 4:1. Група Б

Першість України, U19. 12-й тур
12:00   РУХ – ОЛЕКСАНДРІЯ 2:1

Чемпіонат Англії, 10-й тур**
15:00   ВЕСТ ГЕМ – ЕВЕРТОН 0:1
            Тиждень тому Віталій Миколенко (6 ігор) добре провів матч проти «Ліверпуля», а тепер допоміг «Евертону» здобути перемогу у зустрічі з «молотобійцями». Захисник збірної України відіграв увесь поєдинок.

19:30   АТЛЕТИК – ВАЛЕНСІЯ 2:2
            «Валенсія» Романа Яремчука (5 ігор) у попередньому турі нарешті перемогла, а тепер не втримав свою перевагу в компенсований час. Українець вийшов на заміну на 78-й хвилині.

18:05   РЕНН – СТРАСБУР 1:1
             Нарешті дочекалися першого виходу на поле в поточному сезоні Едуарда Соболя. За п’ятьма попередніми матчами «Страсбура» захисник збірної України, який вже відновився після важкої травми, спостерігав із лави запасних, а сьогодні відіграв заключні п'ять хвилин поєдинку.
21:45   МАРСЕЛЬ – ЛІОН Перенесено

Матчі за участю українських легіонерів
13:30   ЗАГЛЕМБЕ – РАДОМЯК 2:3. Чемпіонат Польщі, 13-й тур
            «Заглембе» Сергія Булеци (11 ігор, 1 гол, 3 асисти) зазнав другої поразки поспіль. Українець вийшов рятувати гру на 88-й хвилині, але результативнимі діями не відзначився.

17:00   ВЕСТЕРЛО – ЮНІОН 1:3. Чемпіонат Бельгії, 12-й тур
            Безпрограшна серія «Вестерло» Сергія Сидорчука (5 ігор), яка складала чотири матчі, перервалася, а команда все ще не може залишити останню сходинку. Українець відіграв увесь матч та разом із нападником Ердоном Дачі отримав найвищу оцінку в своїй команді.

18:00   РАПІД В – ЛАСК 3:3. Чемпіонат Австрії, 12-й тур
            Максим Таловеров (7 ігор) незмінно виходить у «старті» ЛАСКа в поточному сезоні. Ось і сьогодні захисник відіграв увесь поєдинок, записавши до свого пасиву жовту картку.

18:30   РАКУВ – ВІДЗЕВ 1:1. Чемпіонат Польщі, 13-й тур
            Поразка минулої неділі вартувала «Ракуву» Владислава Кочергіна (11 ігор, 3 голи, 1 асист) місця в чільній трійці. Сьогоднішня нічия залишила команду українця, який з'явився на полі на 61-й хвилині, на четвертому місці.

Матчі суперників українських клубів у єврокубках
14:30   БРЮГГЕ – АНТВЕРПЕН 2:1. Чемпіонат Бельгії, 12-й тур
             «Антверпен», який 28 листопада спробує взяти реванш у «Шахтаря» за поразку в 2-му турі Ліги чемпіонів (2:3), наразі вирішує внутрішні завдання. Іде лише шостим і, схоже, навряд чи зможе втрутитися у боротьбу за перше місце. Тим більше – захистити чемпіонський титул.

19:30   ГЕНТ – СТАНДАРД 3:1. Чемпіонат Бельгії, 12-й тур
            «Гент», який на старті групової стадії Ліги конференцій розійшовся миром із «Зорею» (1:1) і знову зустрінеться з нею 30 листопада, здобув свою першу перемогу в останніх п'яти турах.

22:30   ВІЗЕЛА – ПОРТУ 0:2. Чемпіонат Португалії, 9-й тур
            «Порту», який вже завдав поразки «Шахтарю» у рамках групової стадії ЛЧ (3:1) і тепер прийме гірників у грудні, завдяки цій перемозі наздогнали за набраними очками «Бенфіку» та «Спортинг», які за додатковими показниками очолюють таблицю.

* – трансляція на OTT-cервісах Megogo, КиївстарТБ, VoliaTV, OmegaTV, VodafoneTV, SweetTV, Setantasports.com.