Сьогодні 24 травня 2024 р.

Хто ми

Щоденна інтернет-газета «ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ» вийшла у світ у січні 2013 року. Наші автори – кваліфіковані журналісти, які мають багатий досвід роботи в електронних та друкованих ЗМІ.

Отже, «ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ» – це не лише традиційні інформаційні та новинні стрічки, текстові трансляції матчів, звіти про прес-конференції, цікаві фото та відео. Куди більшою мірою – це контент власного виробництва, результат дослідницького, вдумливого погляду на футбол.

Редакція «ФУТБОЛЬНОГО КЛУБУ» зібрала, а точніше сказати – зберегла команду професіоналів. Це було важливо, оскільки ми маємо намір радувати досвідченого читача не лише зведеннями із зелених полів, а й балувати його оперативною аналітикою. Формат сучасної мережевої газети не просто дозволяє, а зобов'язує нас до цього.

З квітня 2007 року до вересня 2012-го під керівництвом Сергія Васильєва колектив нинішнього «ФУТБОЛЬНОГО КЛУБУ» відповідав у Федерації футболу України за інформаційний супровід підготовки країни до фінального турніру ЄВРО-2012.

Також наша команда у повному обсязі обслуговувала українську версію офіційного сайту УЄФА, а з 2005 по 2007 рр., до запрошення до ФФУ – у повному складі – видавала популярні журнали «ТОП-Футбол» та тижневик «Матч».

По завершенні історичного циклу ЄВРО-2012 ми визнали свою місію перед національною федерацією виконаною і перейшли у «вільне плавання».