Сьогодні 21 лютого 2024 р.

Зінченко – про Італію: «Коли ти граєш проти суперника, в якого весь матч не затикається рот, то губиш концентрацію»

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко розповів, чого він чекає від матчу відбіркового циклу Євро-2024 зі збірною Італії, який відбудеться завтра в Леверкузені.

«Збірна Італії – це чинний чемпіон Європи. Не хочу навіть витрачати час на те, щоб говорити наскільки це сильна команда. Всі це розуміють. Я дуже сподіваюсь на підтримку українців, які прийдуть подивитись на цей матч.

Теж на 100% впевнений, що мільйони людей будуть дивитись матч з різних куточків світу, і з України теж. Всі ми розуміємо відповідальність. Нам треба показати свою найкращу гру як індивідуально, так і командно, щоб досягти успіху.

Італійці люблять грати з м’ячем. Вони грають в комбінаційний футбол. Я зараз дуже багато звертаю уваги на те, як вони живуть футболом і грою. Гра починається не зі свистком судді, а раніше, ще в роздягальні. Те, як вони співають гімн, як вони живуть грою – це говорить про їх команду.

Вони живуть грою кожну секунду. Коли ти граєш проти суперника, у якого весь матч не затикається рот, вони такі всі енерджайзери, то ти сам, граючи проти них, губиш цю концентрацію. Це буває у всіх команд, але я б покращив це у нас теж», – наводить слова Зінченка телеграм-канал «ВЗБІРНА».

19 листопада 2023 13:09Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Усі голи збірної України в 2023 році

 

31 грудня 2023 18:00

Новорічне привітання від національної збірної України

 

30 грудня 2023 11:42

Сергій Ребров – про стики ЄВРО-2024 і роботу в міжсезоння, Циганкова і Довбика, Луніна і Ярмолюка, а також про Шевченка як про потенційного керівника УАФ

 

19 грудня 2023 13:23