Сьогодні 5 березня 2024 р.

Дубінчак: «Перемога над «Кривбасом» підняла наш дух»

Захисник київського «Динамо» Владислав Дубінчак розповів «ВЗБІРНІЙ» про виклик до національної команди, успіхи та зміни в клубі.

– Виклик перед таким важливим матчем – це додатковий тиск?
– Можливо, я розумію, що я поки новачок у команді. Мені треба показати себе. Сподіваюсь, що я отримаю час, але розумію, що це досить важкувато. Радий, що зараз є товариська гра – можна буде себе проявити.

– Приїжджати до збірної після перемоги у клубі приємно. Але у вас була досить важка дорога…
– Ми їхали близько 23-24 годин. Якщо з Кривого Рогу рахувати – то ще більше. Як почуваю себе? Нормально. Останній час, останні два роки ми їздимо такими переїздами, тому звикли.

– Перемога над «Кривбасом» була дуже важливою. Підняла трохи ваш дух?
– Підняла й індивідуальний дух гравців, мені здається. Тому що коли ти програєш – починаєш переживати, сумніватися в собі, коли виграєш – є впевненість, натхнення і все краще виходить.

– У вас зараз новий тренер. Як команда пережила такі зміни?
– Він був у штабі, ми його знаємо, тому нормально. Розуміємо, що він хоче від нас, зараз потроху перелаштовуємось і слухаємо його. Далі буде видно.

– Раніше він був помічником, а зараз головний тренер. Що змінилося чи минуло дуже мало часу?
– Він, можливо, правильно робить, що зміни вводить потроху. Щоб це не було кардинальним ударом для нас і ми не знали, що від нас хочуть. Він прийшов, коли триває чемпіонат, а не збори – коли він може все змінити та награти свої якісь моменти. Він помаленьку змінює.

16 листопада 2023 20:50Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Усі голи збірної України в 2023 році

 

31 грудня 2023 18:00

Новорічне привітання від національної збірної України

 

30 грудня 2023 11:42

Сергій Ребров – про стики ЄВРО-2024 і роботу в міжсезоння, Циганкова і Довбика, Луніна і Ярмолюка, а також про Шевченка як про потенційного керівника УАФ

 

19 грудня 2023 13:23