Сьогодні 14 квітня 2024 р.

«Динамо» U19 у Туреччин: робота над завершенням і новини з лазарету

У п'ятницю, після проведеного напередодні вечірнього відновлення, юнацька команда «Динамо» повернулася до звичного графіку навчально-тренувального збору – два тренування на день.

Розпочалося ранкове заняття з інтенсивної розминки, після чого гравці відпрацьовували виходи три в два, а потім два в один, вдосконалюючи таким чином індивідуальну майстерність. Продовжилася робота над завершенням атак і в наступній ігровій серії. Важливим елементом було для атакуючих гравців реалізувати свої нагоди, у свою чергу захисникам – ефективно ліквідувати небезпеку і відібрати м'яч.

Наприкінці ранкового тренування гравці провели аеробну роботу.

Після обіду динамівці повернулися до футбольного центру, аби продовжити свою підготовку. Вперше після прохолодних, місцями вітряних і навіть сніжних днів, на полі панувала тепла і сонячна погода.

Тренувальний процес під час вечірньої сесії, як і раніше, побудований через роботу з м'ячем. Ігрові серії були направлені на флангові атаки, а закріпили свої навики гравці двосторонкою, де необхідно було розвивати свої атаки через спеціальний квадрат, позначений фішками.

Наприкінці вечірнього тренування в ігровому моменті травми зазнав Артем Слесар. За попередньою інформацією гравець пошкодив таранно-малоберцеву зв'язку. Термін відновлення складатиме щонайменше 2 тижні.

Також, через пошкодження, участь у сьогоднішніх тренуваннях не взяли Ігор Горбач та Мегді. Проте, якщо нападник «біло-синіх» сьогодні займався за індивідуальною програмою і вже завтра повинен приступити до роботи у загальній групі, то мароканець отримав пошкодження на розминці перед грою з «Антальяспор» і буде поза тренувальним процесом близько тижня.

28 січня 2022 23:59Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

U19. Олександрія – Динамо. Повний матч

 

12 квітня 2024 15:00

U-19, 23-й тур. Динамо – ЛНЗ. Огляд матчу

 

07 квітня 2024 17:54

ЧЄ-2024 (U19), еліт-раунд кваліфікації. Україна – Швейцарія. Огляд матчу

 

26 березня 2024 16:40