Сьогодні 27 липня 2024 р.

Євро-2024 (U-17). Україна – Чехія 1:3. Звіт

І другий свій матч на кіпрському чемпіонаті Європи юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження), на жаль, програла.

Підопічні Юрія Мороза розпочали свій шлях у фінальному турнірі на Кіпрі поразкою від Сербії (0:1). Тепер наші хлопці в Паралімні спробували виправити становище в поєдинку із Чехією.

Перший тайм пройшов за переваги підопічних Іржи Жилака. Вони одразу почали створювати моменти, заробляти кутові, а на 12-й хвилині Мудри відкрив рахунок із пенальті, який українці самі собі привезли. Наша команда відповіла неточним ударом Стрільчука.

На 31-й хвилині синьо-жовтих виручив Макаренко, відбивши удар Пенкси з кількох метрів, пізніше чехи навіть забили, але з офсайду. Лише перед самою перервою перевірили голкіпера суперників Степанов і Дігтярь.

Другий тайм розпочався з удару Степанова вище цілі. На 57-й хвилині Шванцара пробачив нашу збірну, пробивши злету в стійку. Згодом партнери вивели сам на сам із кіпером Квачека, але Макаренко дуель виграв. Та вже за мить Ржегачек прострілив на дальню стійку, де Пенкса зумів проштовхнути м’яч у ворота.

Скоротити відставання українцям не вдалося. Натомість на 88-й хвилині Пенкса оформив дубль, знявши питання про переможця. У компенсований час Дігт
яр реалізував зароблений Стрільчуком пенальті, тож у підсумку синьо-жовті програли з рахунком 1:3.

Зазнавши другої поразки поспіль, підопічні Юрія Мороза мають примарні шанси на вихід із групи. Наступну гру, проти господарів із Кіпру, наші хлопці проведуть 26 травня.