Сьогодні 19 квітня 2024 р.

Філіппов: «Моя заміна – звичайне тренерське рішення»

Автор переможного голу у ворота київської «Оболоні» (1:0) Олександр Філіппов прокоментував підсумки матчу.

– Завжди приємно забивати переможні м’ячі, але головне те, що команда сьогодні показала характер. Десь вистояли в обороні, адже на перший план виходили бійцівські якості, котрі ми показували протягом всього матчу, і при цьому створювали моменти, особливо у першому таймі. Гадаю, що перемогли більш-менш заслужено.

– З «Минаєм» у команди було більше моментів, але гра закінчилася внічию. Сьогодні гольових моментів менше, проте виграли. Який матч був складніше?
– Важко сказати. З «Минаєм» були не дуже вдалі моменти при переході до оборони, в наслідок чого давали супернику створювати багато моментів біля власних воріт. Сьогодні ж терпіли. Знали, як буде «Оболонь» діяти – шукати вільні зони за спинами наших захисників, тому ми трошки віддали ініціативу і самі шукали моменти для пресингу і намагалися їх накривати.

– На контратаках простіше грати?
– Коли поле у такому стані, хоча воно однаково для обох команд, але ж ми більше любимо грати з м’ячем і через контроль створювати моменти, проте все це сьогодні було важко робити, особливо через центр. Ви самі бачили, що м’яч дробить, і через одну незручну передачу можна одразу отримати контратаку на власні ворота. Тому ми намагалися не ризикувати і діяти прагматично.

– Ваша заміна здалося викликала здивування, але потім з’ясували чому саме таке було тренерське рішення?
– Це була звичайна заміна і так – тренерське рішення. Треба було щось освіжити в передній лінії. Думаю, що Даніель добре впорався зі своїм завданням, адже він шукав зони і чіплявся за м’ячі. Він зберігав для команди м’яч, і потім вже хлопці йшли створювати моменти.

– Ну, а ви тепер будете свіжішим на наступний матч?
– Мабуть так. Наступна гра вже у п’ятницю, а потім у вівторок, тож виходить , що за 9 днів три матчі. А як ви бачите обойма у нас не дуже велика, і багато у нас молоді в заявці. Усі ми чекаємо на повернення травмованих футболістів. У нас повинно бути як можна більше бойових одиниць.

– А як прокоментуєте свій гол? Сарапій пробив головою, а далі якийсь сумбур почався.
– Я просто стояв на своєму місці,. Пішла гарна подача з кутового, на яку Едік відмінно вистрибнув. У мене ж було трошки фарту, але без цього у футболі нікуди. Можна сказати, що спрацювала гольова чуйка – опинився в потрібний час в потрібному місці.

3 березня 2024 20:15Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Україна, 10-й тур. Зоря – Шахтар. Огляд перенесеного матчу

 

18 квітня 2024 18:29

Україна, 15-й тур. Олександрія – Оболонь. Огляд матчу

 

17 квітня 2024 21:30

Україна, 16-й тур. Минай – Динамо. Огляд матчу

 

17 квітня 2024 17:57