Сьогодні 23 травня 2024 р.

Коваль: «Зоря» навіть швидше набирає форму, ніж очікувалось»

Тренер луганської «Зорі» Юрій Коваль про перший спаринг «чорно-білих» у 2024 році проти польської «Краковії» (0:2).

– Ваш коментар по грі. Результат зараз не головне?
– Результат завжди один з головних критеріїв. Вміння боротися до кінця в будь-якій ситуації, бажання – це завжди важливо. Без цих якостей та без волі до перемоги – нічого не вийде. Просто сьогодні ми дали можливість зіграти всім. Боль навіть, зіграв весь матч.

Багато хлопців, котрі вийшли на поле у другій половині зустрічі не мали ігрової практики, за різних причин, в кінці того року. Практично всі, крім Мічина, не грали тривалий час. Є проблеми в організації гри, в психології. Ми готуємось до поновлення чемпіонату. Дивимось, які є проблеми. Розчарування від результату немає. Є оцінка, а це найголовніше зараз.

Що стосується готовності, то ми навіть швидше набираємо форму, чим очікували. Немає такого, щоб команда втомилася. Але й ми не форсуємо підготовку. Попереду багато матчів. Будемо аналізувати. Є моменти з приводу позицій на полі, селекції. Гулько отримав мікротравму. Також мікропошкодження є й в Батагова. Розуміємо, що без травм не буває на зборах. Вони пропустять небагато. Впевнені, швидко наберуть.

– Давайте трошки заспокоїмо вболівальників. Новачки будуть?
– Так, обов’язково. Для того, щоб розуміти глибину складу, треба дивитися на тих, хто в нас є, до можливостей кожного. Контрольні матчі для того й існують, щоб зрозуміти – з ким можна далі працювати, а з ким ні.

27 січня 2024 10:47Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

LIVE! 15:30. Україна, 30-й тур. Зоря – Колос

 

25 травня 2024 08:58

Україна, 29-й тур. Ворскла – Оболонь. Огляд матчу

 

19 травня 2024 21:30

Україна, 29-й тур. Верес – Олександрія. Огляд матчу

 

19 травня 2024 21:24