Бутко: «Спасибі всім тим, хто причетний до мого відновлення»
Захисник «Зорі» Богдан Бутко розповів про своє відновлення після травми та найближчі плани.
«Травма литкового м'яза виявилася серйозною. Ще до того ж був рецидив цієї травми через півтора місяця відновлення. До сьогоднішнього дня була виконана велика робота наших лікарів і не тільки. Хотів би сказати спасибі всім тим, хто був причетний до мого відновлення. Зараз почуваюся добре, попереду ще важка робота, для того, щоб набрати фізичну форму на збори. Сподіваюся, наступного року ми будемо вигравати та приносити радість уболівальникам», – наводить слова 32-річного гравця прес-служба луганського клубу.
7 січня 2024 18:40