Україна, 18-й тур. Верес – Колос. Анонс матчу
![](/media/illustration/809118033/vr_kk.jpg)
«Колос» відкриває другу частину сезону у Рівному, де зіграє проти «Вереса».
«ВЕРЕС» (Рівне) – «КОЛОС» (Ковалівка)
25 лютого, початок – о 13:00
Рівне, стадіон «Авангард»
Головний арбітр – Олександр Афанасьєв (Харків)
ТБ-трансляція – на телеканалі UPL.TV
Пригадаємо турнірну ситуацію перед 18-м туром – ковалівці наразі посідають девʼяту сходинку (21 набраний бал), а рівняни на передостанньому, пʼятнадцятому місці (12 очок). Звісно, «Верес» буде відчайдушно намагатися уникнути зони вильоту, і не доводити ситуацію до тої, яка була минулого сезону, коли команда зіграла у перехідних матчах і ледь не вилетіла у Першу лігу.
Нагадаємо, що у першому колі «Колос» та «Верес» зустрічалися в межах 3-го туру в Ковалівці у середині серпня минулого року, і тоді ковалівська команда перемогла гостей з рахунком 2:0 (Денис Безбородько,25ʼ; Павло Оріховський,72ʼ).
Взагалі рівняни ніколи не вигравали у «Колоса» саме у матчах чемпіонату України. Єдину перемогу над ковалівцями «Верес» здобув у другому попередньому раунді Кубка України в далекому 2016-у році. В інших девʼяти особистих зустрічах (Друга ліга, Перша ліга, УПЛ) «Колос» вигравав вісім разів, і ще одного разу була зафіксована нічия.
Відзначимо, що у це зимове міжсезоння команди підсилилися новачками. Півзахисник Дмитро Топалов прийшов до «Колоса» в оренду із «Шахтаря», а литовський форвард Гітіс Паулаускас із албанської «Егнатії». «Верес» підписав нападника «Полісся» Микиту Дзеня, а також взяв в оренду ще двох гравців житомирського клубу – Дмитра Шастала та Дениса Янакова.
Олександр ПРЕСИЧ
25 лютого 2024 11:24