Генеральний директор «Чорноморця» спростовує підписання Болбата
Схоже, питання працевлаштування півзахисника Сергія Болбата, який в осінній частині нинішнього сезону захищав кольори ковалівського «Колоса», а нещодавно залишив цей клуб, не дає спокою футбольній Одесі. Незважаючи на спростування інформації про перебування цього гравця у розташуванні «Чорноморця» з боку його головного тренера Романа Григорчука, градус цієї теми знову підвищився. Це сталося після того, як на авторитетному сайті transfermarkt у дос’є Болбата з’явилася інформація, що з 27 лютого він буде гравцем «Чорноморця».
Тему також зачепили у передматчевій студії УПЛ-ТБ перед грою «Чорноморця» з «Оболонню».
Щоб дізнатися, наскільки це відповідає дійсності, кореспондент UA-Футбол вирішив з’ясувати у генерального директора одеського клубу Анатолія Мисюри.
«Це – брехня, – категорично відповів він. – Я нічого не підписував. На сьогоднішній день ця інформація не відповідає дійсності. Ще раз повторюся: це – брехня».
26 лютого 2024 22:03