Сьогодні 18 червня 2024 р.

«Дніпро-1» у Туреччині: інтенсивний та емоційний четвер

Двома тренуваннями у четвер футболісти «Дніпра-1» отримали чергову порцію навантажень на зборі у Туреччині. Ранкову сесію головний тренер Юрій Максимов анонсував підопічним як «легку», але після паузи додав слово «атлетика». І це виявилося лише частковим жартом. Гравці пройшли два кола станцій, на яких виконували різноманітні вправи.

Емоційною розрядкою стала зустріч із земляками – на тренування завітали дві українські родини, які вже тривалий час через війну змушені мешкати далеко від рідного дому. Для дітей зустріч із футболістами стала справжнім ковтком свіжого повітря. До традиційних фото й автографів додалася навіть гра з бразильськими легіонерами, що доповнило картину щастя.

Друге тренування мало ігровий характер, але інтенсивність його просто зашкалювала. Після квадратів футболісти розділилися на дві команди, які змагалися в дуелях один на один, потім два на два і, врешті-решт, повними складами, де один квартет змінював інший. Поступатися навіть на тренуванні ніхто не хотів, і градус напруги зріс неймовірно. Перцю додали й гойдалки в рахунку – «зелені» та «малинові» проявили неабияку волю до перемоги.

8 лютого 2024 20:26Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Олександр Піхальонок. Вибір між «Шахтарем» та «Динамо», дружба з Тимчиком, тест на знання історії клубу

 

06 червня 2024 19:59

Владислав Ванат. Усі голи найкращого бомбардира сезону 2023/24 в УПЛ

 

06 червня 2024 11:01

Україна, плей-офф за місце в УПЛ. Верес – Епіцентр. Огляд матчу-відповіді

 

02 червня 2024 21:30