Сьогодні 24 червня 2024 р.

Біловар: «Достатньо працювали над новою схемою на тренуваннях»

Захисник «Динамо» Крістіан Біловар прокоментував свій вихід на заміну в матчі з «Кривбасом» та перемогу киян із рахунком 3:1.

– Як я зрозумів, Дячук мав спазм задньої поверхні стегна. Дещо підвела комунікація на полі. Спочатку Бражко сказав, що потрібна заміна, а потім що не потрібна. Мені сказали готуватись, потім що не треба, а потім уже, що треба виходити.

Наше нове тактичне розташування? Ми достатньо працювали над нею на тренуваннях. Не скажу, що сьогодні все ідеально виходило. Але для першого разу із таким сильним суперником у нас непогано вийшло.

З яким відчуттям виходив на поле? Спочатку переживав, бо через травму багато не грав. Але потім відчув впевненість і було гаразд.

Виступ «Динамо» цього сезону оціню на 9 з 10. Не вдалося взяти чемпіонство, але при цьому в другому колі ми виграли майже всі ігри. Свій виступ у сезоні оціню на четвірку. Я не мав багато ігрового часу, але коли виходив, то непогано себе проявляв. Сподіваюся, що наступного сезону тренер довірятиме мені більше ігрового часу.

18 травня 2024 19:48Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Брагару – про перехід до Динамо. Перше тренування для новачків

 

23 червня 2024 22:23

ФК «Динамо» (Київ) презентує нову форму на сезон-2024/2025

 

19 червня 2024 10:01

Олександр Піхальонок. Вибір між «Шахтарем» та «Динамо», дружба з Тимчиком, тест на знання історії клубу

 

06 червня 2024 19:59