Сьогодні 23 травня 2024 р.

Скрипник: «Хочемо убезпечити себе від хвилювання у заключних матчах сезону»

Головний тренер «Металіста 1925» Віктор Скрипник дав оцінку своєму першому офіційному матчу на чолі команди:

«Грати проти «Динамо» першим номером – це дуже складно. Ми це і не намагались робити, забили швидкий гол, потім терпіли. Я вдячний хлопцям, ми дивимось на себе і розуміємо, що це була не найвирішальніша гра чемпіонату. Але якщо б ми окопались у власному карному майданчику, то це було б неправильно. Ща раз повторю, ми дивимось на себе, прагнемо бути потужною командою. За місяць, що ми працюємо разом, я бачу певні зміни, певні моменти, які нам вдалося покращити. Ми хочемо покращити своє турнірне положення та статистику голів. Можу привітати «Динамо» з перемогою, для себе з цієї гри, можу відокремити певні позитивні моменти які нам будуть корисні у майбутньому.

– Заміна Гармаша в перерві, він ще не готовий чи врахували його попередження?

– Це сукупність факторів. Мені потрібні гравці для яких немає авторитетів. Це той же Юрченко, Гармаш чи Імереков. Це ті хлопці, які вже пограли, щось вигравали, знають у футболі майже все. Але вони досить імпульсивні. Гол Гармаша, його картка, через це і замінили. Бо він любить посперечатися із суперниками, арбітрами та тренерами. Це його стиль, але це важливий гравець для нас. Не хотів, щоб він отримав друге попередження та залишив команду в меншості. А грати проти такого міцного суперника як «Динамо» та ще і у меншості, дуже важко. Як це було у грі з «Динамо» в першому колі. Тільки через це його замінили.

– Яке стоїть завдання перед командою на сезон?

– Якщо подивитись у турнірну таблицю, то сходинка на якій ми наразі перебуваємо, не тішить нас та керівництво клубу. Хочемо убезпечити себе від хвилювання у заключних матчах сезону, але це буде важко. Той же «Минай» відібрав очки у «Дніпра-1», а нам з ними грати у наступному турі. Це буде гра із серії за «шість балів», де потрібно буде продемонструвати окрім ігрових якостей, ще і бійцівські. Будемо це враховувати при підготовці до гри. А взагалі, хочеться пошвидше покращити своє турнірне становище.

25 лютого 2024 19:19Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

LIVE! 15:30. Україна, 30-й тур. Зоря – Колос

 

25 травня 2024 08:58

Україна, 29-й тур. Ворскла – Оболонь. Огляд матчу

 

19 травня 2024 21:30

Україна, 29-й тур. Верес – Олександрія. Огляд матчу

 

19 травня 2024 21:24