Вишняк: «Проведемо двотижневий збір у Ковалівці, а потім – до Туреччини»
Головний тренер «Колосу» Ярослав Вишняк розповів про підготовку команди до весняної частини сезону.
«10 січня ми збираємося. Хлопці пройдуть медогляд протягом трьох днів. Потім у нас запланований двотижневий збір у Ковалівці, де футболісти проводитимуть по два тренування на день. Можливо, ми вдома проведемо один спаринг. А вже 27-го січня ми вилетимо до Туреччини, де і проведемо основний етап підготовки до другої частини чемпіонату України. У Туреччині ми запланували провести шість спарингів».
Раніше Вишняк розповів, що клуб шукає гравців, які зможуть посилити стартовий склад, насамперед у лінії атаки. Раніше повідомлялося, що клуб із Ковалівки цікавиться нападником збірної Литви та албанської Егнатії Гітісом Паулаускасом.
«Колос» знаходиться на дев’ятій позиції в УПЛ. У наступному турі чемпіонату України команда Вишняка гратиме з «Вересом». Матчі 18-го туру УПЛ заплановано на лютий 2024 року.
9 січня 2024 21:50