Михайленко: «Я вже штатний пенальтист «Олександрії»
Хавбек «Олександрії» Микола Михайленко в коментарі «УПЛ ТБ» поділився враженнями від матчу 29-го туру чемпіонату України проти «Вересу» (2:2).
– Ми грали проти дуже хорошої бойової команди. У них удома шалена підтримка. Тиск від уболівальників дуже впливає на гру суперників «Вересу». Щодо моїх пенальті, можна вважати, що я вже штатний пенальтист у команді. Треба брати відповідальність, бо як показує практика, пенальті теж треба забити. Добре, що я впорався в обох моментах. Добре, що команда дозволила мені це зробити, – зазначив Микола Михайленко.
Нагадаємо, матч 30-го туру чемпіонату України «Оболонь» – «Олександрія» відбудеться 25 травня (початок – о 15:30).
20 травня 2024 18:56