Сьогодні 19 липня 2024 р.

Лавриненко: «Сподіваюся, молодь «Вереса» невдовзі серйозно постукає в двері основної команди»

Головний тренер рівненського «Вереса» Сергій Лавриненко прокоментував гру команди у переможному контрольному матчі з «Колосом» (1:0).

– Ми не ставили собі за мету награвати склад. Намагалися, перш за все, зберегти ігровий тонус команди під час міжнародної паузи у чемпіонаті. А також – дати необхідну ігрову практику тим, хто мало грав в останніх матчах. Ігрова практика – це дуже важливий аспект підготовки. Також дали черговий шанс проявити себе молоді. У Ковалівці зіграли Ростислав Баран, Роман Ковалюк, Олександр Савчук. Вони прогресують. Сподіваюся, ці та деякі інші молоді футболісти пройдуть з нами повноцінні зимові збори і невдовзі серйозно постукають у двері основної команди.

Уперше після травми на полі в грі з’явився Віталій Дахновський. Символічно, що він зазнав травми у виїзному матчі з «Колосом» і сьогодні на цьому ж стадіоні у Ковалівці він повернувся. Цим самим він також подолав своєрідний психологічний бар’єр. Фізичний стан Віталія не ідеальний. Але в нього є швидкість і він дуже небезпечний атакувальний гравець. Сподіваємося, він допоможе команді у грі з «Металістом 1925».

Радий також за Жуліо Сезара. Він надійно зіграв в обороні, забив переможний гол – для захисника це вдвічі приємно. Жуліо пройшов непростий період адаптації до реалій українського футболу і зараз він серйозно допомагає команді.

Загалом, команда добре виглядає саме функціонально. Так, треба вдосконалювати гру. Ніколи тренер на сто відсотків не може бути задоволений якістю гри. Завжди є, над чим працювати й що вдосконалювати.

20 листопада 2023 11:22Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

ТМ. Динамо – Уніон (Берлин, Німеччина). Огляд матчу

 

18 липня 2024 22:00

ТМ. Динамо – Мамелоді Сандаунз (ПАР). Огляд матчу

 

17 липня 2024 21:00

ТМ. Кривбас – Динамо З (Хорватія). Повний матч

 

17 липня 2024 20:30