Банада став черговим зимовим новачком «Вереса»
Тридцятиоднорічний центральний півзахисник Євген Банада – ще один зимовий новачок рівненського «Вереса». Із народним клубом футболіст підписав контракт строком на один рік і вже приєднався до табору команди у Туреччині.
Євген Банада народився 29-го лютого 1992 року у Нікополі (Дніпропетровська обл.). Зріст – 182 см. Вага – 77 кг. Центральний півзахисник. Вихованець нікопольського «Колоса», УФК (Дніпро) та донецького «Олімпіка». Попередні клуби: «Олімпік» (Донецьк), «Олександрія», «Металіст» (Харків), «Кривбас» (Кривий Ріг), ЛНЗ (Черкаси). Старт нинішнього сезону пропустив через ушкодження. Згодом у складі черкаського клубу в УПЛ провів на полі 9 хвилин, вийшовши на заміну у матчі з «Зорею».
Бронзовий призер УПЛ-2018/2019 у складі «Олександрії». На рахунку півзахисника 11 матчів у Лізі Європи УЄФА, включно з поєдинками групового етапу у сезоні-2019/2020. Загалом на рівні УПЛ провів за кар'єру 172 матчі. Також зіграв 2 поєдинки за молодіжну збірну України U-21.
6 лютого 2024 12:39