Сьогодні 19 квітня 2024 р.

Сич: «Це мій дебютний гол за «Рух», тому емоції чудові»

Автор переможного голу у ворота «Колоса» (1:0) Олексій Сич поділився емоціями після гри «Руху» з ковалівцями в 19-му турі УПЛ.

– Це мій дебютний гол, тому емоції чудові. Радий, що допоміг команді здобути перемогу та вдячний партнерам, що допомогли мені створити цей момент. Віддав Квасниці на вільний простір, знаючи, що в нього хороша швидкість, а сам також побіг уперед, відкрився та попросив м’яч – далі вже гол.

Після цього «Рух» якісно оборонявся та намагався знайти свій шанс у контратаці. В деяких епізодах нам це вдавалось, але ми не могли реалізувати свої моменти. Думаю, якби ми забили ще, то поєдинок складався би для нас легше. В завершальній стадії не вистачало останнього пасу, думаю тому й не змогли відзначитись ще.

В роздягальні було гучно, адже це – важлива для «Руху» перемога. «Колос» найменше пропускає в УПЛ та є складним суперником, тому пишаємось, що вдалось перемогти у цьому поєдинку. Відчувалась напруга на полі, бо кожна команда хотіла здобути позитивний результат. Так, у другому таймі було менше футболу, а більше боротьби, силової гри, але «Рух» витримав і не пропустив.

3 березня 2024 11:58Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Україна, 10-й тур. Зоря – Шахтар. Огляд перенесеного матчу

 

18 квітня 2024 18:29

Україна, 15-й тур. Олександрія – Оболонь. Огляд матчу

 

17 квітня 2024 21:30

Україна, 16-й тур. Минай – Динамо. Огляд матчу

 

17 квітня 2024 17:57