Сьогодні 23 травня 2024 р.

Вишняк: «Я не знаю, чому ми знову швидко пропустили»

Головний тренер ковалівського «Колоса» Ярослав Вишняк прокоментував поразку від «Дніпра-1» (0:2) в матчі 22-го туру Прем’єр-ліги:

«Якби я знав, з чим пов'язано, що ми знову шкидко пропустили, то я б цю ситуацію виправив. Але на це вплинути дуже складно. І залізти в голову гравцям непросто. Чому так сталося другу домашню гру поспіль я не знаю – поговоримо з хлопцями, можливо вони зсередини це бачать якось по-своєму.

Навіть в цій ситуації, якщо знаходити якийсь позитив, то хлопці не опустили руки, прагнули зрівняти результат. Але десь не вистачило майстерності, не змогли реалізувати свої моменти. А така класна команда, як «Дніпро-1», знайшла свій момент і забила другий м'яч, який в принципі закрив гру. Хоча і після цього ми мали свої моменти, щоб відігратися. За бажанням до команди немає претензій, але коли у нас є розконцентрація, або якщо хтось один випадає з гри, таке одразу карається.

Стосовно замін – гра на гру не приходиться, десь ми в цьому компоненті просідаємо. Я не хочу звинувачити гравців, що вони не хочуть або не прагнуть вийти та підсилити гру, Просто буває так, що ігри складаються важко і в них тяжко виходити з лави запасних – як було і в попередній грі, так і зараз. Питання в тому, щоб гравці на полі витримували ритм, і грали якомога більше стартовим складом. Це дуже важливо, щоб здобувати позитивний результат. Тому що гравці на заміні не завжди можуть вдало увійти у гру. Відчути цей інтенсив і вмикнутися. Будемо сподіватися, що гравці, які виходять на заміну, надалі будуть більш вдало виходити і будуть приносити більше користі».

2 квітня 2024 18:57Матеріали на тему

Колос – Дніпро-1 0:2. Україна, 22-й тур. Звіт
31 березня 2024 20:30
Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Україна, 22-й тур. Колос – Дніпро-1. Огляд матчу

 

31 березня 2024 21:00