Сьогодні 27 липня 2024 р.

Перша ліга, 7-й тур. «Полісся» відчепило конкурента, «ЛНЗ» не відпустив «Оболонь»

«Футбольний клуб»

У центральному поєдинку групи «А» «Полісся» переграло «Карпати», а в групі «Б» тандем лідерів крокує в ногу.

В Ужгороді цікавий епізод стався вже на 8-й хвилині: воротар «Полісся» Кудрик вискочив за межі штрафної, де зіграв руками. Суддя фол свиснув, проте не дав навіть жовтої картки, хоча за таке порушення зазвичай отримують червону. Незрозуміле рішення Сергія Задирана...

Загалом, команди на початку зустрічі обмінялися моментами, але Кожанову та Вакулі забракло влцчності.

Перша половина тайму була за «Карпатами»: підопічні Тлумака провели кілька небезпечних атак та мали непогані моменти. Однак, після 20-ї хвилини все змінилося. «Полісся» почало грати більш різноманітно попереду і досягло свого. Козак отримав м'яч на лівому фланзі та закинув у район одинадцятиметрової, а Будківський перестрибнув захисників і пробив точно у кут – 1:0. Сьомий забитий м'яч для Пилипа.

Після цього житомиряни відійшли в захист та перепасовувалися на своїй половині поля, а львів'яни не застосовували високого пресингу. На перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів.

Відразу після перерви «Карпати» могли зрівнювати рахунок, але після прострілу Галенкова не зміг відправити м'яча у сітку Чачуа. Чудово зіграв Олег Кудрик. Попри рахунок «Полісся» продовжувало більше грати першим номером, а львів'яни сподівалися на швидкий вихід із захисту в напад. Відрізками підопічним Тлумака це вдавалося, але не вистачало гостроти у завершальній третині поля.

На 69-й хвилині фатальної помилки припустився голкіпер львівського клубу. Льопка не втримав м'яч у руках після удару Козака зі штрафного, а Кушніренко першим опинився на добиванні й заніс м'яч у ворота. Перемога «Полісся» – 2:0. Підопічні Юрія Калитвинцева відриваються від «Карпат» вже на чотири очки.

Не використав чудову нагоду піднятися на другий щабель «Епіцентр». Дунаєвці мінімально поступилися «Прикарпаттю» (0:1), який тепер випереджають усього на три бали. А замикає таблицю з лише очком в активі ФСК «Маріуполь», котрий нічного не зміг протиставити «Діназу» (0:2).

В групі «Б» одноосібне лідерство на добу захопила «Оболонь», яка розгромила «Металург» (3:0). Утім, у суботу своє слово сказав «ЛНЗ», в кінцівці поєдинку дотиснувши «Гірник-Спорт» (1:0).

Першу перемогу здобув «Скорук», а Олександр Мішуренко оформив хет-трик.