Сьогодні 27 липня 2024 р.

Перша ліга, 16-й тур. Лідери – без втрат

Черговий ігровий вікенд у другому вітчизняному дивізіоні пройшов без сюрпризів. «Інгулець» та «Карпати», які очолюють турнірні таблиці, без особливих проблем взяли по три очки.

Найбільш очікуваний матч шістнадцятого туру Першої ліги було зіграно у Львові. Зустрічалися перша та друга команди групи А – «Карпати» та «Агробізнес».

На жаль, інтриги у цьому матчі не трапилося. Підопічні Маркевича здобули впевнену перемогу. На 17-й хвилині господарі відкрили рахунок. Рябов прострілив, а Невес п'ятою переправив м'яч у сітку – 1:0. Для бразильського бомбардира це вже сьомий гол у сезоні. Ще до перерви «леви» збільшили свою перевагу. Після подачі з кутового свій дебютний гол за «Карпати» забив Владислав Бабогло – 2:0.

У другій половині зустрічі почали більше контролювати м'яч гості, але в атаці у них сьогодні нічого не виходило. Станом на 68-му хвилину у «Карпат» було 10 ударів по воротам, а у «Агробізнесу» – жодного. Львів'яни грали дуже впевнено. Проблем з подоланням захисту суперника у них не було. На 74-й хвилині Чачуа після прострілу Костенка довів рахунок до розгромного – 3:0.

Не залишив супернику шансів і групи Б «Інгулець»,  який приймав «Кремінь». Доля матчу вирішилася вже у першій половині зустрічі. За вісімнадцять хвилин петровці забили три м'ячі і тим самим відправили суперників у нокаут. Дублем відзначився Козак, а ще один гол у свій актив записав Квасов.

Проте, без голу підопічні Климовського сьогодні не завершили гру. На початку другої половини зустрічі Сімон Галоян відірвався від захисників і потужно пробив у дальній кут 1:3. На жаль, повернути інтригу у матчі гості не змогли, адже їхні суперники грали досить уважно у захисті.

Ще до завершення матчу підопічні Лупашка відзначилися двічі. На 75-й хвилині після прострілу Ченбая у порожні ворота відправив м'яч Квасов – 4:1. Через шість хвилин Сидоренко подав з флангу, а Дихтярук зрізав м'яч у власні ворота: 5:1 – «Інгулець» вперше за чотири туру перемагає.