Сьогодні 25 квітня 2024 р.

Тлумак: «Карпати» планують взяти гравців з УПЛ»

Головний тренер львівських «Карпат» Андрій Тлумак розповів про трансферні плани та боротьбу за вихід у Прем'єр-лігу.

Про трансфери

– Зараз ми активно працюємо на трансферному ринку. Ми маємо зібрати тих гравців, яких хочемо. У нас є така ідея, щоб повернути наших львівських хлопців, які роз’їхались по Україні. Але це мають бути сильні та якісні виконавці. У нас є бюджет на нових гравців і наше керівництво готове інвестувати кошти. Плануємо взяти гравців з УПЛ, щоб ми могли боротися за ті завдання, які стоять перед нами. Тренерський штаб і керівництво клубу не вирушили у відпустку. Ми плідно працюємо, щоб підсилити команду та мати шанс навесні вийти у Прем’єр-лігу.

Майже у всіх сильних гравців діють контракти з клубами. Якщо зараз когось запрошувати, то треба купувати. Не думаю, що вільні агенти можуть стати хорошим підсиленням. Також ми спілкуємось і з легіонерами, але вони теж не хочуть їхати в Україну через війну. Ми працюємо над тим, щоб підсилити склад, є певні напрацювання, тривають серйозні розмови з клубами УПЛ щодо оренди гравців.

Багато гравців «Карпати» не покинуть. Звичайно, що хтось має піти, адже повинна додатися свіжа кров. Це невід’ємна частина футболу. І таке відбувається в кожній команді. Однак багато футболістів не залишить команду, ми доберемо кількох гравців, щоб була здорова конкуренція і в такій конкуренції має бути результат.

Про
УПЛ

– Ми нормально провели перше коло, здобули друге місце у своїй групі. Я вважаю, що це нормальний результат – не класний, але й не поганий. У нас шість очок, але це не критично. Я не погоджуюся, коли кажуть, що ми будемо боротися за перехідні матчі. Можливо, будуть і вони. Проте я в будь-якому випадку вважаю, що ми можемо зайняти друге місце та кваліфікуватися в УПЛ напряму.

З «Поліссям» буде важко боротися, бо там команда вже укомплектована, багато років грає таким складом, добре фінансується, має належну інфраструктуру. Це реально п’ята команда Прем’єр-ліги. А ось за друге місце ми можемо поборотися. Нам треба навесні перемагати у всіх матчах і однозначно вигравати в «Оболоні». Все у наших руках. Якщо ми здобуватимемо перемоги у своїх матчах, то спокійно можемо вийти на друге місце.

Про зимові збори

– Команди Першої ліги на сьогодні не мають права виїжджати за кордон. Лише спортсмени, які виступають за збірну України. Ми плануємо збори, у нас є чіткий план. Перші збори повинні відбутися у Львові, а ще два на виїзді тривалістю по 14 днів.

Маємо ідею організувати товариський турнір. Хочемо запросити наших вболівальників, медіа службу та провести невеликий турнір перед Новим роком. Треба об'єднувати всі структури нашого клубу в єдине ціле. Якщо ми будемо об’єднані, то ми переможемо – це демонструє наша країна. У двадцятих числах січня ми плануємо зібратися, провести медогляд та вирушити зі Львова.

Перший матч у нас 8 квітня, тож будемо наполегливо готуватися до цього поєдинку. Плануємо за два тижні до старту весняної частини приїхати до Львова та тут готуватися до гри з «Кременем», - сказав Тлумак.

8 грудня 2022 17:37Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Перша ліга, другий етап. 4-й тур. ТОП-5 голів

 

16 квітня 2024 14:26

Перша ліга, другий етап. 3-й тур. ТОП-5 голів

 

10 квітня 2024 14:26

Перша ліга, другий етап. 2-й тур. ТОП-5 голів

 

03 квітня 2024 17:16