Троє футболістів залишили «Скорук»
Першоліговий «Скорук» попрощався з трьома футболістами. Про це повідомляє офіційний склад томаківського клубу.
Команду залишають форвард Антон Шарко (5 матчів, 1 гол у поточному чемпіонаті), а також флангові захисники Михайло Лаптєв (7 матчів) і Денис Сорока (3 матчі, 1 гол).
Нагадаємо, що у своєму дебютному сезоні у Першій лізі «Скорук» посів сьоме місце у східній групі. Навесні підопічні Степанова змагатимуться за право залишитися у другому за рангом дивізіоні України. Щодо тренувальних зборів інформації від клубу поки що немає.
12 грудня 2022 19:48