Сергійчук може перейти до клубу Першої ліги
Колишній нападник «Вереса» Михайло Сергійчук продовжить кар'єру у другому за силою дивізіон чемпіонату України.
31-річний футболіст може перейти до черкаського «ЛНЗ» з Першої ліги. На початку грудня гравець залишив «Верес». У поточному сезоні Сергійчук провів 14 матчів за рівненський клуб і відзначився одним забитим м'ячем. У 2011-13 роках нападник виступав за інший черкаський клуб – «Славутич». Раніше він також захищав кольори «Ворскли», «Десни», «Олімпіка» та латвійського «Вентспілса».
«ЛНЗ» завершив осінню частину сезону на першому місці у Групі Б Першої ліги України. Черкаський клуб набрав 30 очок у 14 матчах.
13 грудня 2022 19:35