Сьогодні 23 травня 2024 р.

Клубы Первой лиги: никаких договорняков!

«Футбольный клуб»

Жесткую позицию «Ингульца» относительно судьбы текущего сезона в Первой лиге поддерживают представители других клубов.

В четверг, 11 июня в Киеве состоится Внеочередная Конференция Профессиональной футбольной лиги, где, в частности, будет решена судьба второго по силе украинского дивизиона. Напомним, что «Ингулец» в заявлении, опубликованном на его официальном сайте, призвал коллег уважать Регламент, отдать свои голоса за футбол и не позволить преждевременно остановить турнир.

«Наша позиція в частині виконання Регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ сезону 2019/20 в сухому залишку дуже прозора й очевидна. Чемпіонат Першої ліги повинен бути дограний згідно з календарем за класичною схемою відповідно до норм регламенту» (Ingulec.com).

В «Ингульце» подчеркивают, что если его позиция не будет услышана, клуб оставляет за собой право обратиться в суды разных инстанций, включая Спортивный арбитражный суд в Лозанне.

Не менее категорично настроен и столичный клуб «Оболонь Бровар», призывающий руководящие футбольные органы не лишать игроков права на труд.
 
«Ми футболісти, тренери та персонал ФК «Оболонь Бровар» звертаємося до членів Позачергової Конференції ПФЛ та виконкому Української асоціації футболу з вимогою продовжити чемпіонати України в Першій та в Другій Професійній футбольній лізі, оскільки рішення проти поновлення чемпіонатів порушують право на працю футболістів, тренерів та персоналу футбольних клубів та на одержання відповідної фінансової винагороди; порушують право футболістів, тренерів та персоналу ФК на ГРУ!

Не залишайте без права на працю та засобів на існування нас та наші родини! В іншому випадку, ми залишаємо за собою право безстроково пікетувати Будинок футболу та обов‘язково звернемося до суду загальної юрисдикції!

Закликаємо всю футбольну спільноту приєднатися до нас та підтримати у відновленні Чемпіонатів!»
(Fcbrovar.obolon.ua)

Тем временем ФК «Металлист 1925» справедливо апеллирует к национальной федерации, во власти которой было еще на воскресном исполкоме принять решение о возобновлении турнира в Первой лиге. Харьковский клуб всерьез обеспокоен тем, что УАФ/ФФУ фактически уклоняется от своих прямых обязанностей… 

«Вирішити питання з дограванням сезону у Першій лізі не змогла не тільки ПФЛ (організація, відповідальна за проведення змагань), але й УАФ – найвищий керівний футбольний орган країни. Все, на що національна асоціація спромоглася, так це рекомендувати ПФЛ скликати позачергову Конференцію. На ній обіцяє бути присутнім і Президент УАФ Андрій Павелко. Хоча, могла, керуючись рішеннями Уряду України та рекомендаціями МОЗу, власними статутними документами та спортивною складовою вирішити питання на користь чесності та справедливості.

До прес-служби ФК «Металіст 1925» протягом останніх кількох днів надходить інформація про те, що керівники Української асоціації футболу продовжують ухилятися від своїх прямих обов'язків, а саме вирішення конфлікту, який виник в українському футболі, не бажають забезпечувати перевагу спортивного принципу над іншими, в тому числі, комерційними інтересами.

Сподіваємося на виважену позицію керівників українського футболу та справедливе рішення, а саме чемпіонат першої ліги дограти згідно з Регламентом!
(Metalist1925.com)

Откровенно возмущен позицией клубов, не голосовавших за возобновление первенства, член наблюдательного совета ФК «Металлист 1925» Алексей Синицын:

«Как так – не доигрывать 11 (одиннадцать!) туров из 30-ти? Так может, хозяева этих клубов вместе с чиновниками УАФ теперь будут просто назначать победителей чемпионата и тех, кто проходит в высшую лигу? Это что за бред вообще? Какое отношение это имеет к спорту? Все чемпионаты продолжаются, лишь эти деятели «порешали» себе по-быстрому проход в высший дивизион», – написал Синицын на своей страничке в Facebook.

Не остался в стороне и Милан Бальчос, возглавлявший Профессиональную футбольную лигу с 2010 по 2014 год. Он жестко раскритиковал руководителей ПФЛ и УАФ/ФФУ, и с аргументами опытного функционера трудно не согласиться.

«На жаль, події, що відбуваються останнім часом навколо процесу поновлення змагань, викликають глибоку занепокоєність.  Проведено два засідання Ради ліг і очікуване засідання Виконкому УАФ. Виконком же виконав зворотну передачу справи до ПФЛ.  Футбольна громадськість, пересічні громадяни не дочекалися чіткого рішення органів управління ПФЛ та УАФ. Проте всі ми побачили реальну «дієздатність» керівництва українського футболу в особі президента УАФ А. Павелка і в особі президента ПФЛ С. Макарова та їхнє «вміння» приймати своєчасні та ефективні рішення», – читаем на страничке Бальчоса в Facebook.

Бальчос отмечает, что организаторы оказались не подготовлены к первому, майскому заседанию Совета лиг, и именно поэтому его результатом стало образование группы из девяти клубов, которые стали придерживаться четкой позиции – не допустить возобновление турнира. И напоминает, что после этого заседания начались звонки из УАФ руководителям клубов о саботировании дальнейших соревнований.

И все же автор верит, что справедливость восторжествует, и призывает клубы объединить усилия в отстаивании интересов футбола:

«Відновлення змагань чекає вся Україна, і вона хотіла би бачити ПФЛ як згуртовану однією спільною ідеєю організацію однодумців. Саме ця чеснота завжди була візитною карткою ПФЛ за попередні 23 роки її існування. Саме утворення об’єднання однодумців було основним пріоритетом діяльності попередніх органів управління ПФЛ та її керівників.

Змагання повинні бути поновлені і проведені у нормативному полі існуючого Регламенту змагань. Все інше – це надумані речі в інтересах вузького кола навколофутбольних людей».

10 червня 2020 23:16Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід

Yeezy

Adidas yeezy

Adidas yeezy

Yeezy Shoes

Adidas Yeezy Official Website

Discount UGG Outlet

UGG Outlet

Yeezy 350

Adidas Yeezy

UGG UK

Yeezy 350

UGGS Outlet

Timberland

Timberland Shoes

Air Max 97

Nike Air Max 270

Yeezy Supply

Kobe Bryant Jersey

Kobe Bryant Jerseys For Sale

Kobe Bryant Jersey 24

Kobe Bryant Website Official

Yeezy

Yeezy

Nike Shoes

Nike Shoes

NFL Jerseys

Yeezy Boost 350

Yeezy Shoes

Nike Outlet

Yeezy 380

Yeezy 380

Nike Outlet

Human Races

Human Race Shoes

Basketball Jerseys

Basketball Jerseys

Cheap NBA Jerseys

Nike Outlet

Yeezy Shoes

Yeezy Mafia

Yeezy 350 V2

Yeezys Official Site

Yeezy sliders

NBA Jerseys

NBA Jerseys

Air Jordan 1

Air Jordan 1

Jordan 1

Jordan 1s

Jordan 1s

Jordan Retro

Jordan Retro 4

Jordan 4 Retro

Jordans Shoes

Jordan 4s

Dior Jordan 1

Air Jordan 1 Mid

Jordan 11 Concord

Jordan 11 Retro

Jordan 1 Low

Jordan 11s

Jordan AJ 1

NBA Store

NBA Store

Yeezy

Yeezy Sneaker
メント
Adidas Yeezy Official Website

Adidas Yeezy Online Store

Air Max Clearance Sale

NFL Shop Official Online Store

Nike UK

Yeezy

Yeezy 350

Adidas Yeezy

2020-09-15 06:02
Поділитися

Перша ліга, другий етап. 9-й тур. ТОП-5 голів

 

22 травня 2024 09:00

Перша ліга, другий етап. 8-й тур. ТОП-5 голів

 

14 травня 2024 21:10

Перша ліга, другий етап. 7-й тур. ТОП-5 голів

 

08 травня 2024 09:00