Сьогодні 26 травня 2024 р.

«Карпати» оголосили тренерський штаб Мирона Маркевича

Львівські «Карпати» розпочали тренувальні збори на Закарпатті.

Команда працює під керівництвом оновленого тренерського штабу, очолюваного Мироном Маркевичем.

«Я щасливий, що очолив «Карпати» і це дійсно важливий момент у моїй тренерській кар'єрі, – каже Мирон Маркевич. – Так, я тривалий час не працював, пауза затягнулася. Та на це були об'єктивні причини, про які вже не варто згадувати. Я маю величезний стимул і дуже хочу розвинути клуб. Можу запевнити, що докладу усіх зусиль для перемог «Карпат». Сподіваюся, що футболісти також проймуться цією ідеєю».

Наставник «зелено-білих» визначився зі списком тренерів, які увійшли до його штабу. У новому сезоні Мирону Маркевичу допомагатимуть Остап Маркевич, Сергій Атласюк, Андрій Сапуга, Павло Таран та Богдан Стронцицький.

У тренерському штабі «зелено-білих» залишився Андрій Сапуга, який був першим асистентом Андрія Тлумака. Також, як і раніше, за підготовку голкіперів «Карпат» відповідає Богдан Стронцицький, який продовжить працювати з воротарями.

«Богдана та Андрія я знаю дуже давно, – розповідає Мирон Маркевич. – Свого часу обидва виступали під моїм керівництвом і знайомі з усіма вимогами. До того ж вони працювали у попередньому тренерському штабі. До речі, окремо хочу подякувати Андрію Тлумаку за виконану роботу. Часто вона була непомітною та чорновою. Мені зараз набагато легше, ніж тоді, коли він розпочинав. Адже на той момент фактично не було жодних умов. Однак настав час рухатися вперед, ми усі розуміємо наше завдання».

Функції старшого тренера «Карпат» виконує Остап Маркевич, який вперше допомагає своєму батькові як асистент. Однак Мирон Богданович зауважує, що ця роль не є новою для Остапа. «Він перебував зі мною у Харкові та Дніпрі, їздив із цими командами на збори, був залучений до тренувального процесу, тому знає усі нюанси та деталі. До того ж він має чималий самостійний досвід. Це і чотири роки у «Вільяреалі», і статус головного тренера в «Агробізнесі», «Чорноморці» та «Маріуполі». Остап розуміє мене без слів і знає, у який футбол я хочу грати», – пояснює Мирон Маркевич.

36-річний Сергій Атласюк нещодавно виконував обов'язки головного тренера тернопільської «Ниви». Крім того, Атласюк допомагав Остапу Маркевичу у «Чорноморці» та «Маріуполі»

«Я розумів, що не зможу більше грати на попередньому рівні. «Агробізнес» якраз вийшов до Першої ліги і я вирішив присвятити себе тренерству. Спочатку я працював із Андрієм Донцем, згодом команду очолив Остап Маркевич. Зараз ми знову разом у «Карпатах». Тут я відповідаю за організацію тренувального процесу, а ще окремо зосереджуюся на роботі із захисною лінією. Я готовий присвятити себе цій справі 24/7 та бути корисним команді. Тут чудовий колектив і я дуже задоволений, що відтепер є частиною «Карпат», – каже Атласюк.

Новим тренером із фізичної підготовки «левів» став 34-річний Павло Таран.

«Я бачив себе у футболі, прагнув стати футболістом та займався у структурі «Дніпра», – розповідає Таран-молодший. – У певний момент у нас із батьком відбулася серйозна розмова, суть якої зводилася до того, що у футбол варто грати або дуже добре, або взагалі змінити сферу. Я обрав юридичний фах, проте згодом таки повернувся у футбол вже у якості тренера». Останнім часом Павло Таран працював в тренерському штабі чернівецької «Буковини».

Крім того, у «Карпатах» розпочали роботу селекційний відділ та наукова група, яку очолив Богдан Хоркавий. Цей спеціаліст також працював у тренерському штабі Тлумака у двох минулих сезонах.

5 липня 2023 23:35Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Перша ліга, другий етап. 9-й тур. ТОП-5 голів

 

22 травня 2024 09:00

Перша ліга, другий етап. 8-й тур. ТОП-5 голів

 

14 травня 2024 21:10

Перша ліга, другий етап. 7-й тур. ТОП-5 голів

 

08 травня 2024 09:00