Сьогодні 27 липня 2024 р.

Перша ліга, другий етап. 5-й тур. «Інгулець» виграв битву лідерів, осічка «Лівого Берега»

«Футбольний клуб»

У центральному матчі «Інгулець» на виїзді розібрався із «Капатами», скоротивши відставання від львів'ян до 5-ти очок.

Це був найбільш очікуваний матч туру. Лідер чемпіонської групи приймав «Інгулець», який посідає друге місце. Львівська команда пропустила найменше голів серед усіх учасників чемпіонату – 12. З огляду на це, підопічних Лупашка очікував дуже непростий виїзд.

На перерву команди так і пішли без голів, але другий тайм розпочався дуже несподівано. Козак подавав у штрафну, але ніхто до м'яча так і не дотягнувся – 0:1. Кожухар очікував, що Бабогло зможе вибити м'яч на кутовий, але цього не сталося. Підопічні Маркевича контролювали м'яч, але у заключній третині поля відчувалися суттєві проблеми.

На 84-й хвилині Чачуа збив Козака і арбітр призначив пенальті у ворота «Карпат». Одинадцятиметровий впевнено реалізував Богунов – 0:2. У компенсований час Аріельсон перекинув м'яч через голкіпера, а Костенко заніс м'яч у ворота – 1:2. Попри всі зусилля відігратися господарі так і не змогли.

Таким чином, шестиматчева виграшна серія львівського клубу перервалася. Результат закономірний, адже підопічні Лупашка зіграли свій найкращий матч у 2024 році.

Осічки в неділю припустився й найближчий переслідувач лідерів «Лівий Берег». Хлопцям Миколи Лавренка взагалі вдалося піти від поразки наприкінці матчу з «Епіцентром» завдяки вдалій заміні.

У групі «Вибування» нищівної поразки «Металургу-2» завдала «Буковини», відвантаживши у ворота запоріжців п’ять м’ячів без відповіді. Саме команда з Чернівців і очолила таблицю. Підопічні Віталія Костишина на три очки відірвалися від «Поділля», яке не впоралося з «Гірником-Спорт», і на чотири від «Ниви», що розійшлася по нулях із головним аутсайдером «Кременем».