Сьогодні 22 лютого 2024 р.

Вівчаренко: «Напихав Кучерявому, як він не забив. Хочу гольову віддати»

Захисник молодіжної збірної України Костянтин Вівчаренко прокоментував перемогу над Азербайджаном (1:0) у відборі на Євро-2025 (U-21).

«Очікував, що з перших хвилин вони бігтимуть вперед, а вони відійшли назад. У нас було багато простору, моментів у першому таймі, особливо у перші хвилини. Добре, що забили у цей проміжок.

Нас, крайніх захисників, просили робити флангові передачі. Момент у Кучерявого, який він не реалізував? Напихав йому, як він не забив. Хочу гольову передачу віддати.

Дуже щасливий, що зіграв увесь матч, давно не грав. Дякую тренерському штабу за довіру і, звісно, дуже радий за перемогу. Сидіти важче, ніж грати. Різні емоції, тому краще грати.

Мою гру є кому оцінювати, є тренерський штаб. Робив усе від себе можливе, що просив тренерський штаб.

У нас зараз немає вболівальників, тому грати за клуб та збірну – це різні емоції. Бо ти представляєш свою країну, вболівальників. Дякуємо фанам, що прийшли підтримати нас у цей час.

Унаї Мельгоса – дуже класний тренер, ми бачимо за результатами, йдемо на першому місці. Будемо надалі виконувати його вимоги та далі перемагати. Є ще над чим працювати, що покращувати, тому, думаю, з кожним збором будемо покращувати нашу гру», – сказав Вівчаренко для «Суспільне Спорт».

22 листопада 2023 11:48Матеріали на тему

Україна – Азербайджан 1:0. ЄВРО-2025 (U21). Група F. Зимуємо – без втрат!
21 листопада 2023 22:10
Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Кваліфікація ЄВРО-2025 (U-21), 5-й тур. Україна – Азербайджан 1:0. Огляд матчу

 

21 листопада 2023 21:00