Сьогодні 20 лютого 2024 р.

Квасниця: «Ми всі у «молодіжці» усвідомлюємо, що зроблено лише пів справи»

Гравець молодіжної збірної України Ілля Квасниця поділився своїми враженнями про поєдинки відбору на Євро-2025 – з Люксембургом та Азербайджаном.

– З головним завданням – набрати шість очок, ми впоралися. Однак для перемоги над Азербайджаном довелося докласти значно більше зусиль.

– Але ж збірні Азербайджану і Люксембурга – сусіди по турнірній таблиці.
– Тут вся різниця в підході до гри. Люксембург діяв з відкритим забралом, атакував чималими силами, проте не завжди встигав повертатися до своїх володінь. Ось ми цей вільний простір й використовували. Азербайджанці ж зосередилися на тому, аби багато не пропустити, складалося враження, що 8-9 їхніх гравців постійно на підступах до карного майданчика. Справжня стіна, в якій було важко знайти шпаринку.

– Але ж азербайджанці встигали навіть загрожувати воротам українців.
– Це вже було в середині другого тайму, хоча коли б ми до перерви реалізували всі свої гольові моменти, то достроково б зняли з порядку денного питання про переможця. Десь далася взнаки втома, яка негативно позначилася на концентрації. Добре, що все обійшлося.

– Що говорив після останнього матчу в роздягальні керманич Унаї Мельгоса?
– Відчувалося, що він також незадоволений другим таймом, але привітав з перемогою, побажав, щоб ми уникли травм в тих матчах, що ще маємо зіграти цього року на клубному рівні. Адже в складі молодіжної збірної зберемося аж наприкінці березня 2024 року, коли готуватимемося до повторного поєдинку з Азербайджаном.

– Молодіжна збірна України чудово провела першу частину сезону, здобувши п'ять перемог поспіль, зокрема, й над головним конкурентом – англійцями в боротьбі за пряму путівку на Євро-2025. Завдяки чому наша «молодіжка» була на видноті?
– Я б виокремив чудовий мікроклімат в збірній. Це неабияк допомагало в скрутні моменти добиватися зламу й схиляти шальки терезів на свій бік. Втім, ми усвідомлюємо, що зроблено лише пів справи.

 

23 листопада 2023 23:06Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

ЄВРО-2025 (U-21). Відбір, 5-й тур. Україна – Азербайджан 1:0. Післяматчеві коментарі

 

22 листопада 2023 13:00

Кваліфікація ЄВРО-2025 (U-21), 5-й тур. Україна – Азербайджан 1:0. Огляд матчу

 

21 листопада 2023 21:00

Тренування молодіжної збірної України та коментарі гравців щодо матчу з Люксембургом

 

19 листопада 2023 16:37