Сьогодні 22 лютого 2024 р.

В'юнник: «Мельгоса та Ротань – різні тренери, з різними тактичними вимогами»

У першому офіційному матчі з новим тренером, іспанцем Унаї Мельгосою «синьо-жовті» стартували у відборі з мінімальної перемоги над Північною Ірландією (1:0). Поєдинку передувала поразка в спарингу від Німеччини (0:2).

В обох матчах узяв участь нападник «Шахтаря» Богдан В'юнник. У червні футболіст пройшов з командою Руслана Ротаня до півфіналу Євро-2023 та відзначився на турнірі голом у ворота Іспанії (2:2).

Перед матчами проти Люксембургу та Англії форвард оцінив рівень готовності команди до прийдешніх поєдинків та розповів, як позначається його досвід виступів за «молодіжку» з 2021 року.

Про форму футболістів України U21:
«Все добре проходить. Всі у формі. Зараз такий календар, що на кожну гру дуже багато гравців, вони грають свої матчі і тому перебувають в хорошій формі. Завтра розпочнемо наш другий відбір».

Про збірну Люксембургу:
«Ми вже перевіряли їх на відео. Можу сказати, що вони обіграли Північну Ірландію – це один з показників того, що нам буде трішки важко. Але я вірю в нашу команду, і ми всі віримо в наш результат. Перемога буде за нами. Думаю, оскільки вони грають вдома, [то] будуть у перші хвилини пресингувати і бігти вперед. Але потім вже буде гра під нашим контролем. Хотів би цього, і робитимемо все для цього».

Про різницю між тренерами Мельгосою та Ротанем:
«Це два різні тренери: вони відрізняються тактичними вимогами та в побуті трохи. Але це футбол, тут багато чого є спільного в бажанні та перемозі. І можу сказати, що з обома тренерами мені дуже комфортно працювати».

Про невисоку результативність у перших матчах після Євро-2023:
«Авжеж, розбирали [це]. У нас не одразу [все] виходить після перших зборів. Це нормально: новий тренер – нові вимоги. Але вже на цьому зборі видно, що ми краще розуміємо один одного і вимоги тренера. Побачимо, що ми напрацювали [проти Люксембургу]».

Як позначається досвід виступів за молодіжну збірну:
«Чесно кажучи, особисто для мене це вперше в житті, що я один з найстарших у команді. Все, що знаю, чому навчився за ці роки, кажу гравцям. Вони слухають і роблять на полі. Це важливо, що у нас є така комунікація в команді».

11 жовтня 2023 23:12Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

ЄВРО-2025 (U-21). Відбір, 5-й тур. Україна – Азербайджан 1:0. Післяматчеві коментарі

 

22 листопада 2023 13:00

Кваліфікація ЄВРО-2025 (U-21), 5-й тур. Україна – Азербайджан 1:0. Огляд матчу

 

21 листопада 2023 21:00

Тренування молодіжної збірної України та коментарі гравців щодо матчу з Люксембургом

 

19 листопада 2023 16:37