Кузик: «Просто «Чорноморцю» пощастило»
Захисник криворізького «Кривбасу» Денис Кузик - про виїзний матч 1/8 фіналу Кубку України проти одеського «Чорноморця» (1:2).
– Денисе, сьогодні був твій перший вихід у старті команди. Як прокоментуєш матч?
– В принципі була рівна гра. Просто «Чорноморцю» більше пощастило, сьогодні фарт був на їх стороні. Другий тайм був такий, як і перший. Суперник створив стільки, скільки і ми, але в кінцівці Фортуна їм посміхнулась: вони забили на останніх хвилинах.
– Який настрій наразі в колективі?
– Ні в якому разі не опускаємо рук. «Кривбас» буде рухатись тільки вперед. Вже за три дні у нас гра проти «Руху» в чемпіонаті. Тому про цей матч вже забули, тепер налаштовуємось на «Рух».
28 вересня 2023 14:59