Сьогодні 5 березня 2024 р.

Результати матчів суботи, 18 листопада

«Футбольний клуб»

Розклад поєдинків топ-турнірів, ігор за участю українських команд, Інтернет- і ТБ-трансляції на вітчизняних каналах.








            ЧЄ-2024 (U19). Кваліфайн-раунд, 2-й тур. Група 7**
12:00   УКРАЇНА – КОСОВО 0:4
15:30   СЛОВАЧЧИНА – МАЛЬТА 3:0

            Перша ліга, 17-й тур
12:00   МЕТАЛІСТ – НИВА Б 1:1. Група А
            ЕПІЦЕНТР – ПРИКАРПАТТЯ 1:1. Група А
            АГРОБІЗНЕС – БУКОВИНА 3:0. Група А
            ПОДІЛЛЯ – КАРПАТИ 0:1. Група А
            НИВА Т – ХУСТ 4:1. Група А

            Друга ліга, 18-й тур
12:15   ДРУЖБА – ТРОСТЯНЕЦЬ 2:0
12:30   РЕАЛ ФАРМА – КРЕМІНЬ-2 2:1
12:45   МЕТАЛУРГ-2 – ЛОКОМОТИВ 1:3
13:00   ЮКСА – ЧАЙКА 2:1

            ЄВРО-2024. Кваліфікація. 9-й тур**
16:00   ВІРМЕНІЯ – ВЕЛЬС 1:1. Група D
19:00   ЛАТВІЯ – ХОРВАТІЯ 0:2. Група D
            БІЛОРУСЬ – АНДОРРА 1:0. Група I
21:45   ФРАНЦІЯ – ГІБРАЛТАР 14:0. Група B
            НІДЕРЛАНДИ – ІРЛАНДІЯ 1:0. Група B
            ШВЕЙЦАРІЯ – КОСОВО 1:1. Група I
            ІЗРАЇЛЬ – РУМУНІЯ 1:2. Група I

            ЧЄ-2025 (U21). Кваліфікація
18:00   СЕРБІЯ – АНГЛІЯ 0:3. Група D

            Міжнародні товариські матчі
21:45   НІМЕЧЧИНА – ТУРЕЧЧИНА 2:3

            Чемпіонат світу U17 (Індонезія). Груповий етап, 3-й тур*
11:00   НОВА ЗЕЛАНДІЯ – МЕКСИКА 0:4. Група F
            НІМЕЧЧИНА – ВЕНЕСУЕЛА 3:0. Група F
14:00   БУРКІНА ФАСО – ПІВДЕННА КОРЕЯ 2:1. Група E
            США – ФРАНЦІЯ 0:3. Група E

* – трансляція – на платформі Суспільне спорт
** – трансляція матчів – на платформі Megogo.net

Телепрограма

Результати матчів п’ятниці, 17 листопада

18 листопада 2023 23:57







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Сергій Ребров – про підсумки жеребкування плей-оф відбору до Євро-2024

 

23 листопада 2023 16:53

ЄВРО-2024. Відбір. Огляд матчів 10-го туру

 

22 листопада 2023 13:03

ЄВРО-2024. Відбір, група С. Україна – Італія 0:0. Огляд матчу

 

20 листопада 2023 23:53