«Васт» не поїхав на матч проти ЮКСА. Клуб із Миколаєва знімуть із чемпіонату?
За інформацією ЗМІ, команда Другої ліги «Васт» не поїхала на матч проти клубу ЮКСА Тарасівка. Причиною є відсутність достатнього фінансування у клуба з Миколаєва.
Матч 12-го туру Другої ліги мав відбутися 11 жовтня о 14:00 на стадіоні НТК ім. В. Баннікова у Києві, однак гра не відбудеться.
«Васт» раніше вже мав одну неявку на гру поточного сезону Другої ліги. Миколаївці посідають останнє місце в турнірній таблиці, набравши лише одне очко в дев’яти матчах.
Таким чином, швидше за все, «Васт» буде знятий із чемпіонату, а всі результати команди – анульовані.
11 жовтня 2023 09:47