Друга ліга, 17-й тур. Анонс матчів п’ятниці
ФК ТРОСТЯНЕЦЬ – ПФК ЗВЯГЕЛЬ
10.11.23. 12:00. Стадіон ім. В.П. Куца.
Арбітр: Садовий Олександр (Кременчук)
Відкриє тур досить цікава пара. Дев'яте місце проти четвертого, причому, кожна з команд має причини дуже постаратися в звітному турі. ПФК Звягель виграв три останніх матчі поспіль. Тільки в випадку перемоги підопічні Шищенка гарантують собі збереження четвертого місця та шанс навіть очолити таблицю в випадку осічки конкурентів.
Але й ФК Тростянець уже не той, що був на самому старті сезону – восени набрали 17 із 18-ти своїх очок, в останніх двох турах без поразок. Єдине, що дискваліфікація Бринька непокоїть господарів – він є одним із провідних флангових оборонців господарів. У той же час, є кадрові втрати і в гостей із Житомирщини, проте вони успішно їх компенсують за рахунок глибини складу та творчих рішень головного тренера.
У першому колі ПФК Звягель ще під керівництвом Максимова завдав розгромної поразки команді з Сумщини. Проте треба враховувати, що то був перший матч у чемпіонаті для команди після півторарічної паузи. Час, який мала команда під час першого кола, вона використала гарно й наразі має нагоду до кінця осінньої частини сезону претендувати на верхню частину таблиці.
Перше коло:
ПФК Звягель – ФК Тростянець – 4:1 (3:1)
Голи: 1:0 – Волинець, 7 2:0 – Ващишин, 10 2:1 – Томенко, 18 3:1 – Ндукве, 31 4:1 – Майтак, 82
КРЕМІНЬ-2 – ЮКСА
10.11.23. 12:45. «Кремінь-Арена ім. О.Бабаєва»
Арбітр: Кошура Андрій (Чернівці)
Кремінь-2 залишається єдиною командою чемпіонату, яка все ще не здобувала перемог. 30 матчів не може виграти ця команда при різних тренерах ще від 10 вересня 2022 року – 4 нічиї та 6 поразок, голи 10:83. При цьому позитивна динаміка в однієї з наймолодших команд Другої ліги очевидна: під керівництвом екс-наставника першої клубної команди Локтіонова Кремінь-2 з кінця вересня встиг набрати два очка та ще в кількох матчах був близьким до цього. Але в минулому турі в Макарові поступився 0:5 Чайці.
Новий суперник – не менш амбітний. ЮКСА посідає третє місце, проте, як і інший дебютант сезону – Дружба, є лідером за втраченими. Тим більше, в минулому турі підопічні Цимбала не втримали перемогу в матчі з Локомотивом, завершивши переможну серію на позначці 5 матчів поспіль. Наразі ЮКСА є в 6-матчевій безпрограшній серії, а один із блискучих легіонерів клубу – бразилець Матеус – забиває стабільно по одному м'ячу п'ять турів поспіль.
Перше коло:
ЮКСА (Тарасівка) – Кремінь-2 (Кременчук) – 8:1 (4:0)
Голи: 1:0 – Махнєв, 8 (пен.) 2:0 – Бейер, 12 3:0 – Кос, 36 4:0 – Харченко, 44 5:0 – Цуркан, 52 6:0 – Євдокимов, 62 6:1 – Рокотянський, 70 (пен.) 7:1 – Кос, 73 8:1 – Ювхимець, 78
10 листопада 2023 09:53