Друга ліга. Звягель виходить на перше місце
![](/media/illustration/329867500/395263758_802843105182806_5246255430053700426_n.jpg)
У перенесеному матчі тринадцятого туру Другої ліги «Звягель» приймав «Рух-2». Господарі у випадку перемоги могли піднятися на перше місце. Проте, легкої прогулянки проти амбітних львів'ян не очікувалося. Гості виграли свої два попередні матчі і розраховували продовжити цю серію.
На початку зустрічі пролунала повітряна тривога, тому команди змушені були перейти до укриття. Після тривалої паузи гра все ж відновилася. Здавалося, що на перерву суперники підуть без голів, але на 37-й хвилині господарі все ж досягнули свого. Після передачі Фесенка шикарним ударом у дальній верхній кут відзначився Андрущенко - 1:0. Для Максима це дебютний гол за «Звягель».
У середині другого тайму господарі залишилися у меншості. Підвів свою команду Чередниченко, але скористатися чисельною більшістю львів'яни не змогли. Таким чином, «Звягель» піднімається на перше місце.
ЗВЯГЕЛЬ – РУХ-2 – 1:0
Гол: Андрущенко (37)
Вилучення: Чередниченко (Звягель; 69)
15 листопада 2023 16:32