Сьогодні 21 лютого 2024 р.

ВАСТ пояснив причину припинення виступів у Другій лізі

Фінансовий директор ВАСТа Антон Шиманець розповів про ситуацію, яка змусила миколаївський клуб оголосити про відмову від участі у Другій лізі.

«У нас мала відбутися гра з МФК «Металург-2». Ми мали їхати на матч зранку, був замовлений автобус. У нас зараз обмежена кількість футболістів у заявці. На гру мало їхати 12 футболістів – дев'ятеро гравців прийшли.

Головний тренер повідомив, що футболістів нема. Почали їм телефонувати – двоє взагалі не відповіли, а двоє повідомили, що вони не хочуть грати. З цими гравцями вже була раніше подібна ситуація. Це не поодинокий випадок, коли вони порушують тренувальну та ігрову дисципліну.

У нас є заборгованості по заробітній платі, але всі ці речі ми, як і перед початком, так і протягом чемпіонату, проговорювали. Є люди, перед якими є заборгованості по зарплаті, але вони надали згоду дограти хоча б перше коло, а потім вже ухвалювати рішення про подальшу співпрацю. Але зараз вони маніпулюють ситуацією в клубі, коли в нас обмежена кількість футболістів.

Коли ми дізналися про їхнє рішення не їхати, то відразу зателефонували в ПФЛ та МФК «Металург». Це було близько 8 години ранку. Я особисто спілкувався з начальником команди, повідомили спортивному директору. Ми просили перенести гру, але вони не пішли нам на зустріч. З одного боку, я їх розумію. Вже все було замовлено, приїхали арбітри і транслятори. Але не розумію, чому вони у своїх коментарях говорять, що ми їх не повідомляли.

Зараз готуємо офіційного листа щодо цих футболістів. Це Андрій Шмат, В’ячеслав Студенко, Ян Штирбу і Ярослав Кербаль. Має бути якась повага до нашої команди, своїх партнерів, до інших клубів та організаторів проведення змагань – ПФЛ та УАФ. Будемо вирішувати це питання на внутрішньому рівні, де в нас є зобов’язання по контракту і є додаткові умови з заохоченнями та стягненнями.

У понеділок поїду в ПФЛ для розв'язання цих питань і будемо ухвалювати рішення. Зі свого боку буду робити все можливе, щоб ці футболісти понесли ті покарання, які передбачені регламентом і нормами УАФ», – сказав Шиманець.

До слова, заява про зняття з чемпіонату Другої ліги несподівано зникла з офіційної сторінки клубу в Instagram.

22 жовтня 2023 16:33Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Нива Бузова – чемпіон Другої ліги-2022/23. Шлях до тріумфу

 

29 травня 2023 08:00

Вторая лига. Суперфинал. Металл – Подолье 1:0. Обзор матча

 

16 червня 2021 20:43

Николаев-2 прервал 18-матчевую беспроигрышную серию Металлиста-1925

 

12 листопада 2017 22:18