Сьогодні 17 травня 2024 р.

Друга ліга, 26-й тур. Одноосібна ЮКСА

«Футбольний клуб»

Головні події туру відбулися в суботу. ЮКСА одноосібно очолила таблицю завдяки власному успіху й осічці «Звягеля».

У центральному матчі туру «Дружба» приймала «Звягель». Все вирішилося у другій половині зустріч. Сторчоус у середині тайму влучно головою пробив у дальній кут, але на на п'ятій компенсованій хвилині Оринчак приніс «Звягелю» нічию – 1:1.

Справжнє випробування очікувало й на ЮКСА у Стрию. Лідер Другої ліги переміг завдяки голу 24-річного хавбека Мендонса. Можливість принести нічию «Скалі 1911» втратив Авер'янов, який у компенсований час не реалізував одинадцятиметровий. Таким чином, ЮКСА на два очки випередила колектив із Звягеля.

А от «Тростянець» перед грою з «Локомотивом» вирішив припинити співпрацю з Валерієм Шаповаловим. В.о. головного тренера став Володимир Прокопіненко, який працював у штабі Шаповалова. Гра завершилася внічию 1:1 – «Тростянець» так і залишається без перемог.