Сьогодні 27 липня 2024 р.

«Олімпіакос» у фіналі Юнацької ліги УЄФА розгромив «Мілан»

Фінал Юнацької ліги УЄФА 2023/24 приніс несподіваний результат: «Олімпіакос» здобув перемогу над «Міланом» з рахунком 3:0.

«Россонері» підходили до поєдинку, який прийняв стадіон «Коловрей» у швейцарському Ньйоні, у статусі явного фаворита, але не зуміли його виправдати.

Перший тайм голів не приніс, а у другій половині грецька команда вирішила результат зустрічі, забивши три голи за сім хвилин. Спочатку Хрістос Музакітіс реалізував пенальті, відразу Теофаніс Бакулас виконав гольову передачу на Антоніса Папаканеллоса, після чого забив і сам.

Команда Іньяціо Абате так нічого і не змогла протиставити супернику, незважаючи на наявність у своєму складі кількох виконавців з досвідом гри за першу команду «Мілана» – захисників Яна-Карло Шимича та Давіде Бартезагі, півзахисника Крістіано Дзеролі та 16-річного нападника Франческо Камарди.