Сьогодні 21 травня 2024 р.

Модрич: «Виграти перший трофей в історії збірної – це буде виконання мрії»

Капітан збірної Хорватії Лука Модрич дав оцінку грі півфіналу Ліги націй УЄФА з командою Нідерландів (4:2 дод.час).

«Перемога у фіналі стане неймовірним досягненням, але зараз важливо грамотно відновитись, підготуватися до гри. Завтра подивимося, хто нам дістанеться у суперники у фіналі. Виграти перший трофей в історії збірної – це буде виконання мрії.

Ми не відчували страху, але в окремі моменти можуть змінювати перебіг матчу, як, наприклад, гол наприкінці основного часу. Ми чудово на це відреагували, і тренер вирішив випустити Петковича, який чудово зіграв. Уся команда провела блискучий матч – з першої хвилини до останньої.

Ми провели блискучий матч, як і хотіли. Можливо, не у перші 20 хвилин, але ми ставали дедалі кращими і кращими. Після голу Крами (Крамарича. – прим.) грали на максимум і показали себе дуже добре. Шкода, що пропустили гол на останній хвилині, але потім ми знову показали свій характер у додатковий час», – цитує Модрича офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, Лука Модрич за підсумками зустрічі Нідерланди – Хорватія був визнаний УЄФА найкращим гравцем матчу.

15 червня 2023 12:17

Ліга націй. Нідерланди – Хорватія 2:4 (д.ч.). Картаті – у фіналі!
15 червня 2023 00:20