Сьогодні 17 травня 2024 р.

Манчині: «Коли перемагаєш, це завжди добре, і неважливо, граєш ти добре чи середньо»

Головний тренер збірної Італії Роберто Манчині прокоментував перемогу своєї команди з рахунком 3:2 у матчі за третє місце Ліги націй проти Нідерландів:

«Коли Нідерланди атакували, всім нам було важко, але ми також мали шанси забити четвертий м’яч. Не вийшло, проте ми проробили хорошу роботу.

Коли перемагаєш, це завжди добре, і неважливо, граєш ти добре чи середньо. У першому таймі ми грали чудово, у другому рівень упав, бо всі дуже втомилися.

Ще раз повторюся, дуже добре провели перший тайм, у другому грали не так солідно, але це було наслідком сильної втоми. Загалом гра обнадіює. Було важливо сьогодні перемогти.

Дімарко забив чудовий гол. Буонджорно провів чудовий матч, йому було непросто, тому що він звик до іншого футболу».

Свій наступний офіційний матч збірна Італії проведе 9 вересня проти Північної Македонії у рамках кваліфікації ЄВРО-2024.

18 червня 2023 22:28