Сьогодні 13 квітня 2024 р.

Ліга конференцій 2023/24. Матчі, таблиці, календар, відео

«Футбольний клуб»

Шанс на перемогу в 3-му розіграші Ліги конференцій УЄФА буде надано 178 командам із 54 національних асоціацій УЄФА, включаючи 46 клубів, які на різних стадіях перейшли з Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги Європи УЄФА.





Перед груповим етапом було проведено три відбірні раунди та раунд плей-офф. Раунд плей-офф був розбитий на Основний шлях та Шлях чемпіонів. Останнім пройшли команди, що вилетіли зі Шляху чемпіонів Ліги чемпіонів та Ліги Європи.

У результаті жеребкування раунду плей-офф було сформовано 22 пари, переможці яких приєдналися на груповому етапі до десяти команд, що вилетіли в раунді плей-офф Ліги Європи УЄФА. У цю «десятку» потрапила і наша «Зоря». Для «Ворскли» неподоланим виявився другий відбірний раунд. «Динамо» взяло бар'єр третього раунду, але спіткнулося в раунді плей-офф. Не зміг пройти цю стадію і «Дніпро-1», який напередодні послідовно вилетів із Ліги чемпіонів та Ліги Європи.

Уже в лютому, у стиковому раунді, до восьми команд, які посіли другі місця у групах Ліги конференцій УЄФА, приєдналися вісім учасників, які фінішували третіми у групах Ліги Європи УЄФА. Вісім переможців стикового раунду вийшли до 1/8 фіналу, де на них уже чекали вісім команд, що посіли перші місця у групах Ліги конференцій.

Відбір стартував 12 липня 2023-го, а за 322 дні після цього, 29 травня 2024 року, на стадіоні «Ая-Софія» в Афінах відбудеться вирішальний поєдинок.

=====================================================

1/4 ФІНАЛУ
11 – 18 квітня

Перші матчі

11 квітня, ЧТ
Олімпіакос (Пірей, Греція) – Фенербахче (Стамбул, Туреччина) 3:2
Вікторія (Плзень, Чехія) – Фіорентина (Флоренція, Італія) 0:0
Брюгге (Бельгія) – ПАОК (Салоніки, Греція) 1:0 
Астон Вілла (Бірмінгем, Англія) – Лілль (Франція) 2:1

Перші матчі

18 квітня, ЧТ
Лілль (Франція) – Астон Вілла (Бірмінгем, Англія) (19:45)
Фіорентина (Флоренція, Італія) – Вікторія (Плзень, Чехія) (19:45)
ПАОК (Салоніки, Греція) – Брюгге (Бельгія) (22:00)
Фенербахче (Стамбул, Туреччина) – Олімпіакос (Пірей, Греція) (22:00)

=====================================================

1/8 ФІНАЛУ
7  14 березня

Матчі-відповіді

14 березня, ЧТ
ВІКТОРІЯ (Плзень, Чехія)  Серветт (Женева, Швейцарія) 0:0, пен. 3:1 (заг. 0:0). Перший матч – 0:0
ФЕНЕРБАХЧЕ (Стамбул, Туреччина)  Юніон (Бельгія) 0:1 (заг. 3:1). Перший матч – 3:0
ПАОК (Салоніки, Греція)  Динамо (Загреб, Хорватія) 5:1 (заг. 5:3). Перший матч – 0:2
ФІОРЕНТИНА (Флоренція, Італія)  Маккабі (Хайфа, Ізраїль) 1:1 (заг. 5:4). Перший матч – 4:3
АСТОН ВІЛЛА (Бірмінгем, Англія)  Аякс (Амстердам, Нідерланди) 4:0 (заг. 4:0). Перший матч – 0:0
БРЮГГЕ (Бельгія)  Мольде (Норвегія) 3:0 (заг. 4:2). Перший матч – 1:2
ЛІЛЛЬ (Франція)  Штурм (Грац, Австрія) 1:1 (заг. 4:1). Перший матч – 3:0
Маккабі (Тель-Авів, Ізраїль)  ОЛІМПІАКОС (Пірей, Греція) 1:6 (заг. 5:7). Перший матч – 4:1

=====================================================

1/2 ФІНАЛУ
2 – 9 травня
Жеребкування: 15 березня, 15:00

ФІНАЛ
29 травня
Афіни (Греція), «Айя-Софія»

=====================================================

СТИКОВИЙ РАУНД
15  21/22 лютого

Матчі-відповіді

21 лютого, СР
Гент (Бельгія) – МАККАБІ (Хайфа, Ізраїль) 1:1 (заг. 1:2). Перший матч – 0:1

22 лютого, ЧТ
Лудогорець (Разград, Болгарія) – СЕРВЕТТ (Женева, Швейцарія) 0:1 (заг. 0:1). Перший матч – 0:0
ДИНАМО (Загреб, Хорватія) – Бетіс (Севілья, Іспанія) 1:1 (заг. 2:1). Перший матч – 1:0
Буде-Глімт (Норвегія) – АЯКС (Амстердам, Нідерланди) 1:2 д.ч. (заг. 3:4). Перший матч – 2:2
Слован (Братіслава, Словаччина) – ШТУРМ (Грац, Австрія) 0:1 (заг. 1:5). Перший матч – 1:4 
Айнтрахт (Франкфурт, Німеччина) – ЮНІОН (Бельгія) 1:2 (заг. 3:4). Перший матч – 2:2
Ференцварош (Будапешт, Угорщина) – ОЛІМПІАКОС (Пірей, Греція) 0:1 (заг. 0:2). Перший матч – 0:1
Легія (Варшава, Польща) – МОЛЬДЕ (Норвегія) 0:3 (заг. 2:6). Перший матч – 2:3

=====================================================

ГРУПОВИЙ ЕТАП
20 вересня – 14 грудня
22 переможців раунду плей-офф ЛК + 10 невдах раунду плей-офф ЛЄ

Група B

21 вересня. ЗОРЯ – Гент 1:1, Маккабі Т-А – Брейдаблік 3:2.
5 жовтня. Брейдаблік – ЗОРЯ 0:1, Гент – Маккабі Т-А 2:0.
26 жовтня. Гент – Брейдаблік 5:0.
9 листопада. ЗОРЯ – Маккабі Т-А 1:3, Брейдаблік – Гент 2:3.
25 листопадаМаккабі Т-А – ЗОРЯ 3:2.
30 листопада
. Брейдаблік – Маккабі Т-А 1:2, Гент – ЗОРЯ 4:1.
14 грудня. ЗОРЯ – Брейдаблік 4:0, Маккабі Т-А – Гент 3:1.

NКомандаИВНПМО
1  israel.gif МАККАБІ ТА 6 5 0 1 14-9 15
2  belgium.gif ГЕНТ 6 4 1 1 16-7 13
3  ukraine.gif ЗОРЯ 6 2 1 3 10-11 7
4  iceland.gif БРЕЙДАБЛІК 6 0 0 6 5-18 0



Група A

20 вересня. Лілль – Олімпія Л 2:0.
21 вересня. Слован Б – Клаксвік 2:1.
5 жовтня. Олімпія Л – Слован Б 0:1, Клаксвік – Лілль 0:0.
26 жовтня. Лілль – Слован Б 2:1, Клаксвік – Олімпія Л 3:0.
9 листопада. Слован Б – Лілль 1:1, Олімпія Л – Клаксвік 2:0.
30 листопада. Олімпія Л – Лілль 0:2, Клаксвік – Слован Б 1:2.
14 грудня. Слован Б – Олімпія Л 1:2, Лілль – Клаксвік 3:0.

NКомандаІВНПМО
1  france.gif ЛІЛЛЬ 6 4 2 0 10-2 14
2  svovakia.gif СЛОВАН 6 3 1 2 8-7 10
3  slovenia.gif ОЛІМПІЯ 6 2 0 4 4-9 6
4  faroe.gif КЛАКСВІК 6 1 1 4 5-9 4


Група C

21 вересня. Вікторія – Балкані 1:0, Динамо Зг – Астана 5:1.
5 жовтня. Астана – Вікторія 1:2, Балкані – Динамо Зг 2:0.
26 жовтня. Балкані – Астана 1:2, Динамо Зг – Вікторія 0:1.
9 листопада. Астана – Балкані 0:0, Вікторія – Динамо Зг 1:0.
30 листопада. Астана – Динамо Зг 0:2, Балкані – Вікторія 0:1.
14 грудня. Вікторія – Астана 3:0, Динамо Зг – Балкані 3:0.

NКомандаІВНПМО
1  czech.gif ВІКТОРІЯ 6 6 0 0 9-1 18
2  croatia.gif ДИНАМО Зг 6 3 0 3 10-5 9
3  kazakhstan.gif АСТАНА 6 1 1 4 4-13 4
4  kosovo.gif БАЛКАНІ 6 1 1 4 3-7 4



Група D

21 вересня. Брюгге – Бешикташ 1:1, Лугано – Буде-Глімт 0:0.
5 жовтня. Буде-Глімт – Брюгге 0:1, Бешикташ – Лугано 2:3.
26 жовтня. Лугано – Брюгге 1:3, Буде-Глімт – Бешикташ 3:1.
9 листопада. Бешикташ – Буде-Глімт 1:2, Брюгге – Лугано 2:0.
30 листопада. Буде-Глімт – Лугано 5:2, Бешикташ – Брюгге 0:5.
14 грудня. Брюгге – Буде-Глімт 3:1, Лугано – Бешикташ 0:2.

NКомандаІВНПМО
1  belgium.gif БРЮГГЕ 6 5 1 0 15-3 16
2  norway.gif БУДЕ-ГЛІМТ 6 3 1 2 11-8 10
3  turkey.gif БЕШИКТАШ 6 1 1 4 7-14 4
4  switzerland.gif ЛУГАНО 6 1 1 4 6-14 4



Група E

21 вересня. Легія – Астон Вілла 3:2, Зринські – Алкмаар 4:3.
5 жовтня. Алкмаар – Легія 1:0, Астон Вілла – Зринські 1:0.
26 жовтня. Алкмаар – Астон Вілла 1:4, Зринські – Легія 1:2.
9 листопада. Легія – Зринські 2:0, Астон Вілла – Алкмаар 2:1.
30 листопада. Алкмаар – Зринські 1:0, Астон Вілла – Легія 2:1.
14 грудня. Легія – Алкмаар 2:0, Зринські – Астон Вілла 1:1.

NКомандаІВНПМО
1  england.gif АСТОН ВІЛЛА 6 4 1 1 12-7 13
2  poland.gif ЛЕГІЯ 6 4 0 2 10-6 12
3  holland.gif АЛКМААР 6 2 0 4 7-12 6
4  bosnia.gif ЗРИНСЬКІ 6 1 1 4 6-10 4



Група F

21 вересня. Генк – Фіорентина 2:2, Ференцварош – Чукарички 3:1.
5 жовтня. Фіорентина – Ференцварош 2:2, Чукарички – Генк 0:2.
26 жовтня. Генк – Ференцварош 0:0, Фіорентина – Чукарички 6:0.
9 листопада. Ференцварош – Генк 1:1, Чукарички – Фіорентина 0:1.
30 листопада. Фіорентина – Генк 2:1, Чукарички – Ференцварош 1:2.
14 грудня. Генк – Чукарички 2:0, Ференцварош – Фіорентина 1:1.

NКомандаІВНПМО
1  italy.gif ФІОРЕНТИНА 6 3 3 0 14-6 12
2  hungary.gif ФЕРЕНЦВАРОШ 6 2 4 0 9-6 10
3  belgium.gif ГЕНК 6 2 3 1 8-5 9
4  serbia.gif ЧУКАРИЧКИ 6 0 0 6 2-16 0



Група G

21 вересня. Айнтрахт Ф – Абердін 2:1, ГІК – ПАОК 2:3.
5 жовтня. ПАОК – Айнтрахт Ф 2:1, Абердін – ГІК 1:1.
26 жовтня. Айнтрахт Ф – ГІК 6:0, Абердін – ПАОК 2:3.
9 листопада. ПАОК – Абердін 2:2, ГІК – Айнтрахт Ф 0:1.
30 листопада. ГІК – Абердін 2:2, Айнтрахт Ф – ПАОК 1:2.
14 грудня. ПАОК – ГІК 4:2, Абердін – Айнтрахт Ф.

NКомандаІВНПМО
1  greece.gif ПАОК 6 5 1 0 16-10 16
2  germany.gif АЙНТРАХТ Ф 6 3 0 3 11-7 9
3  scotland.gif АБЕРДІН 6 1 3 2 10-10 6
4  finland.gif ГІК 6 0 2 4 7-17 2



Група H

21 вересня. Лудогорець – Спартак Тр 4:0, Фенербахче – Нордшелланд 3:1.
5 жовтня. Нордшелланд – Лудогорець 7:1, Спартак Тр – Фенербахче 1:2.
26 жовтня. Фенербахче – Лудогорець 3:1, Спартак Тр – Нордшелланд 0:2.
9 листопада. Нордшелланд – Спартак Тр 1:1, Лудогорець – Фенербахче 2:0.
30 листопада. Нордшелланд – Фенербахче 6:1, Спартак Тр – Лудогорець 1:2.
14 грудня. Лудогорець – Нордшелланд 1:0, Фенербахче – Спартак Тр 4:0.

NКомандаІВНПМО
1  turkey.gif ФЕНЕРБАХЧЕ 6 4 0 2 13-11 13
2  bulgaria.gif ЛУДОГОРЕЦЬ 6 4 0 2 11-11 12
3  denmark.gif НОРДШЕЛЛАНД 6 3 1 2 17-7 10
4  svovakia.gif СПАРТАК Тр 5 0 1 4 3-11 1


=====================================================

РАУНД ПЛЕЙ-ОФФ
(23/24 – 31 серпня)
5 нових учасників + 32 переможці 3-го відбірного раунду ЛК + 7 невдах 3-го відбірного раунду ЛЄ

СПАРТАК Тр (Словаччина) – Дніпро-1 (Україна) 1:1 і 2:1
Динамо К (Україна) – БЕШИКТАШ (Туреччина) 2:3 і 0:1
Гіберніан (Шотландія) – АСТОН ВІЛЛА (Англія) 0:5 і 0:3
Тобол (Казахстан) – ВІКТОРІЯ Пльзень (Чехія) 1:2 і 0:3
АСТАНА (Казахстан) – Партизані (Албанія) 1:0 і 1:1
Струга (Північна Македонія) – БРЕЙДАБЛІК (Ісландія) 0:1 і 0:1
Жальгіріс (Литва) – ФЕРЕНЦВАРОШ (Угорщина) 0:4 і 0:3
НОРДШЕЛЛАНД (Данія) – Партизан (Сербія) 5:0 і 1:0
МАККАБІ Тель-Авів (Ізраїль) – Целє (Словенія) 4:1 і 1:1
Рапід Відень (Австрія) – ФІОРЕНТИНА (Італія) 1:0 і 0:2
ФЕНЕРБАХЧЕ (Туреччина) – Твенте (Нідерланди) 5:1 і 1:0
Сепсі (Румунія) – БУДЕ-ГЛІМТ (Норвегія) 2:2 і 2:3
Левськи (Болгарія) – АЙНТРАХТ Франкфурт (Німеччина) 1:1 і 0:2
Фарул (Румунія) – ГІК (Фінляндія) 2:1 і 0:2
ГЕНК (Бельгія) – Адана Демірспор (Туреччина) 2:1 і 0:1 (пен. 5:4)
ЛІЛЛЬ (Франція) – Рієка (Хорватія) 2:1 і 1:1 (д.ч.)
ГЕНТ (Бельгія) – АПОЕЛ (Кіпр) 2:0 і 2:1
МІТЬЮЛЛАНД (Данія) – ЛЕГІЯ (Польща) 3:3 і 1:1 (пен. 5:6)
Осасуна (Ісанія) – БРЮГГЕ (Бельгія) 1:2 і 2:2
Гартс (Шотландія) – ПАОК (Греція) 1:2 і 0:4
АЛКМААР (Нідерланди) – БРАНН (Норвегія) 1:1 і 3:3 (пен. 6:5)
БАЛКАНІ (Косово) – БАТЕ (Білорусь) 4:1 і 0:1

=====================================================

ТРЕТІЙ ВІДБІРНИЙ РАУНД
(9/10 – 16/17 серпня)
9 нових учасників + 2 невдахи 1-го відбірного раунду ЛЧ + 53 переможці 2-го відбірного раунду ЛК

Аріс (Греція) – ДИНАМО К (УКРАЇНА) 1:0 і 1:2 (пен. 5:6)
АЕК Л (Кіпр) – МАККАБІ Т-А (Ізраїль) 1:1 і 0:1
ГЕНТ (Бельгія) – Погонь (Польща) 5:0 і 1:2
ТОБОЛ (Казахстан) – Деррі Сіті (Ірландія) 1:0 і 0:1 (пен. 6:5)
СТРУГА (П.Македонія) – Свіфт (Люксембург) 3:1 і 1:2 
Сабах (Азербайджан) – ПАРТИЗАН (Сербія) 2:0 і 0:2 (пен. 4:5)
БУДЕ-ГЛІМТ (Норвегія) – Пюнік (Вірменія) 3:0 і 3:0
Валмієра (Латвія) – ПАРТИЗАНІ (Албанія) 1:2 і 0:1
СЕПСІ (Румунія) – Актобе (Казахстан) 1:1 і 1:0
Санта-Колома (Андорра) – АЛКМААР (Нідерланди) 0:1 і 0:2
Омонія (Кіпр) – МІТЬЮЛЛАНД (Данія) 1:0 і 1:5
ЛЕГІЯ (Польща) – Аустрія (Австрія) 1:2 і 5:3
Нефтчі (Азербайджан) – БЕШИКТАШ (Туреччина) 1:3 і 1:2 
ВІКТОРІЯ (Чехія) – Гзіра (Мальта) 4:0 і 2:0
Русенборг (Норвегія) – ГАРТС (Шотландія) 2:1 і 1:3
Діла (Грузія) – АПОЕЛ (Кіпр) 0:2 і 0:1
ФАРУЛ (Румунія) – Флора (Естонія) 3:0 і 2:0
Хапоель Б-Ш (Ізраїль) – ЛЕВСЬКІ (Болгарія) 0:0 і 1:2
Хамрун (Мальта) – ФЕРЕНЦВАРОШ (Угорщина) 1:6 і 1:2
ЦЕЛЕ (Словенія) – Неман Г (Білорусь) 1:0 і 4:1
Арока (Португалія) – БРАНН (Норвегія) 2:1 і 1:3
АДАНА ДЕМІРСПОР (Туреччина) – Осієк (Хорватія) 5:1 і 2:3 
Б-36 (Фарерські о-ви) – РІЄКА (Хорватія) 1:3 і 0:2 
ТВЕНТЕ (Нідерланди) – Рига (Латвія) 2:0 і 3:0
ФЕНЕРБАХЧЕ (Туреччина) – Марибор (Словенія) 3:1 і 3:0
БРЮГГЕ (Бельгія) – Акюрейрі (Ісландія) 5:1 і 5:1
Лех (Польща) – СПАРТАК Тр (Словаччина) 2:1 і 1:3
ГІБЕРНІАН (Шотландія) – Люцерн (Швейцарія) 3:1 і 2:2
ФКСБ Стяуа (Румунія) – НОРДШЕЛЛАНД (Данія) 0:0 і 0:2 
БАЛКАНІ (Косово) – Лінкольн Ред Імпс (Гібралтар) 2:0 і 3:1
РАПІД (Австрія) – Дебрецен (Угорщина) 0:0 і 5:0 
Хайдук (Хорватія) – ПАОК (Греція) 0:0 і 0:3

=====================================================

ДРУГИЙ ВІДБІРНИЙ РАУНД
(25/26/27 липня – 1/2/3 серпня)
59 нових учасників + 16 невдах попереднього и 1-го відбірного раундів ЛЧ + 31 переможець 1-го відбірного раунду ЛК

Ворскла (Україна) – ДІЛА (Грузія) 2:1 і 1:3
Атлетик (Андорра) – ПАРТИЗАНІ (Албанія) 0:1 і 1:4
ТНС (Вельс) – СВІФТ (Люксембург) 1:1 і 2:3
ХАМРУН (Мальта) – Динамо Тб (Грузія) 2:1 і 1:0
Тре Пенне (Сан-Марино) – ВАЛМІЄРА (Латвія) 0:3 і 0:7
БАЛКАНІ (Косово) – Ларн (Північна Ірландія) 3:0 і 4:1
СТРУГА (П.Македонія) – Будучність (Чорногорія) 1:0 і 4:3
РФС (Латвія) – САБАХ (Азербайджан) 0:2 і 1:2
МІТЬЮЛЛАНД (Данія) – Прогрес (Люксембург) 2:0 і 1:2 (д.ч.)
ЦСКА 1948 (Болгарія) – ФКСБ (Румунія) 0:1 і 2:3
НЕМАН (Білорусь) – Бальцан (Мальта) 2:0 і 0:0
ФЕНЕРБАХЧЕ (Туреччина) – Зімбру (Молдова) 5:0 і 4:0
Ордабаси (Казахстан) – ЛЕГІЯ (Польща) 2:2 і 2:3
Алашкерт (Вірменія) – ДЕБРЕЦЕН (Угорщина) 0:1 і 2:1 (пен. 1:3)
Інтер Е (Андорра) – ГІБЕРНІАН (Шотландія) 2:1 і 1:6
Арарат-Вірменія (Вірменія) – АРІС (Греція) 1:1 і 0:1 
БУДЕ-ГЛІМТ (Норвегія) – Богеміанс-1905 (Чехія) 3:0 і 4:2
Габала (Азербайджан) – ОМОНІЯ (Кіпр) 2:3 і 1:4 
ФЕРЕНЦВАРОШ (Угорщина) – Шемрок Роверс (Ірландія) 4:0 і 2:0
ГЗІРА (Мальта) – Дюделанж (Люксембург) 2:0 і 1:2
Юргорден (Швеція) – ЛЮЦЕРН (Швейцарія) 1:2 і 1:1 
Кальмар (Швеція) – ПЮНІК (Вірменія) 1:2 і 1:2
Ауда (Латвія) – СПАРТАК Тр (Словаччина) 1:1 і 1:4
ВІКТОРІЯ (Чехія) – Дрита (Косово) 0:0 і 2:1
ЦСКА (Болгарія) – СЕПСІ (Румунія) 0:2 і 0:4
Торпедо К (Грузія) – АКТОБЕ (Казахстан) 1:4 і 2:1
Кечкемет (Угорщина) – РИГА (Латвія) 2:1 і 1:3
АПОЕЛ (Кіпр) – Войводина (Сербія) 2:1 і 2:1
ФАРУЛ (Румунія) – Урарту (Вірменія) 3:2 і 3:2
ЧФР (Румунія) – АДАНА ДЕМІРСПОР (Туреччина) 1:1 і 1:2
Базель (Швейцарія) – ТОБОЛ (Казахстан) 1:3 і 2:1
Діфферданж (Люксембург) – МАРИБОР (Словенія) 1:1 і 3:4 (д.ч.)
МАККАБІ Т-А (Ізраїль) – Петрокуб (Молдова) 3:0 і 2:0
ПАОК (Греція) – Бейтар І (Ізраїль) 0:0 і 4:1 
Дукаджині (Косово) – РІЄКА (Хорватія) 0:1 і 1:6
ЦЕЛЕ (Словенія) – Віторія Г (Португалія) 3:4 і 1:0 (пен. 4:2)
ХАПОЕЛЬ Б-Ш (Ізраїль) – Пеневежис (Литва) 1:0 і 1:1
БЕШИКТАШ (Туреччина) – Тірана (Албанія) 3:1 і 2:0
ОСІЄК (Хорватія) – Залаегерсег (Угорщина) 1:0 і 2:1
ТВЕНТЕ (Нідерланди) – Хаммарбю (Швеція) 1:0 і 1:1 (д.ч.)
АКЮРЕЙРІ (Ісландія) – Дандолк (Ірландія) 3:1 і 2:2
БРЮГГЕ (Бельгія) – Орхус (Данія) 3:0 і 0:1
Б-36 (Фарерські о-ви) – Хеверфордвест (Вельс) 2:1 і 1:1 (д.ч.) 
Торпедо Ж (Білорусь) – АЕК Л (Кіпр) 2:3 і 1:1 
ГЕНТ (Бельгія) – Жиліна (Словаччина) 5:1 і 5:2 
ЛЕХ (Польща) – Кауна Жальгіріс (Литва) 3:1 і 2:1
АУСТРІЯ (Австрія) – Борац (Боснія і Герцеговина) 1:0 і 2:1 
ДЕРРІ СІТІ (Ірландія) – КУПС (Фінляндія) 2:1 і 3:3
Лінфілд (П.Ірландія) – ПОГОНЬ (Польща) 2:5 і 2:3
Сутьєска (Чорногорія) – САНТА-КОЛОМА (Андорра) 2:0 і 0:3 (д.ч.)
Железничар (Боснія і Герцеговина) – НЕФТЧІ (Азербайджан) 2:2 і 0:2
Крузейдерс (П.Ірландія) – РУСЕНБОРГ (Норвегія) 2:2 і 2:3 (д.ч.)
Шкупі (П.Македонія) – ЛЕВСЬКИ (Болгарія) 0:2 і 0:1

=====================================================

ПЕРШИЙ ВІДБІРНИЙ РАУНД
(12/13 – 18/20 липня)
62 учасники

ДЮДЕЛАНЖ (Люксембург) – Сент-Патрікс (Ірландія) 2:1 і 3:2
Б-36 (Фарерські о-ви) – Пайде (Естонія) 0:0 і 2:0 (д.ч.)
АРАРАТ-ВІРМЕНІЯ (Вірменія) – Егнатія (Албанія) 1:1 і 4:4 (пен. 4:2)
ІНТЕР ЕСКАЛЬДЕС (Андорра) – Вікінгур (Фарерські о-ви) 2:1 і 1:1
ПЮНІК (Вірменія) – Транс (Естонія) 2:0 і 3:0
ТОБОЛ (Казахстан) – Хонка (Фінляндія) 2:1 і 0:0
ЖИЛІНА (Словаччина) – Левадія (Естонія) 2:1 і 2:1
Македонія (П.Македонія) – РФШ (Латвія) 0:1 і 1:4
Мегпайс (Гібралтар) – ДАНДОЛК (Ірландія) 0:0 і 1:3
Хака (Фінляндія) – КРУЗЕЙДЕРС (П.Ірландія) 2:2 і 0:1
ПАНЕВЕЖИС (Литва) – Милсамі (П.Македонія) 2:2 і 1:0
Домжале (Словенія) – БАЛЬЦАН (Мальта) 1:4 і 3:1 (д.ч.)
ТОРПЕДО К (Грузія) – Сараєво (Боснія і Герцеговина) 2:2 і 1:1 (пен. 4:2)
АЛАШКЕРТ (Вірменія) – Арсенал Тиват (Чорногорія) 1:1 і 6:1
РИГА (Латвія) – Вікінгур (Ісландія) 2:0 і 0:1
ДУКАДЖИНІ (Косово) – Європа (Гібралтар) 2:1 і 3:2 
Хегельман (Литва) – ШКУПІ (П.Македонія) 0:5 і 0:0
ГЗІРА (Мальта) – Гленторан (П.ІРЛАНДІЯ) 2:2 і 1:1 (пен. 14:13)
ПРОГРЕС (Люксембург) – Гиляні (Косово) 2:2 і 2:0
ДАК-1904 (Словаччина) – ДІЛА (Грузія) 2:1 і 0:2
Пенібонт (Вельс) – САНТА-КОЛОМА (Андорра) 1:1 і 0:2 (д.ч.)
Вадуц (Ліхтенштейн) – НЕМАН (Білорусь) 1:2 і 1:1
ТІРАНА (Албанія) – Динамо Б (Грузія) 1:1 і 2:1
АКЮРЕЙРІ (Ісландія) – Коннас-Кі (Вельс) 2:0 і 2:0
Шкендія (П.Македонія) – ГЕВЕРФОРДВЕСТ (Вельс) 1:0 і 0:1 (пен. 2:3)
Торсхавн (Фарерські о-ви) – ДЕРРІ СІТІ (Ірландія) 0:0 і 0:1
СУТЬЄСКА (Чорногорія) – Космос (Сан-Марино) 1:0 і 1:1
ЖЕЛЕЗНИЧАР (Боснія і Герцеговина) – Динамо М (Білорусь) 2:2 і 2:1
Ла-Фіоріта (Сан-Марино) – ЗІМБРУ (Молдова) 1:1 і 0:1
ЛІНФІЛД (П.Ірландія) – Влазнія (Албанія) 3:1 і 0:1
МАРИБОР (Словенія) – Біркіркара (Мальта) 1:1 і 2:1

11 квітня 2024 23:50







Матеріали на тему

Ліга конференцій 2022/23. Матчі, таблиці, календар, відео
7 червня 2023 23:59


Лига конференций 2021/22. Матчи, таблицы, календарь, видео
25 травня 2022 23:59




Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ЛК, група B. 6-й тур. Зоря – Брейдаблік 4:0. Огляд матчу

 

15 грудня 2023 00:09

ЛК, 5-й тур. Група В. Гент – Зоря 4:1. Огляд матчу

 

30 листопада 2023 22:54

ЛК, 3-й тур. Група В. Маккабі ТА – Зоря 3:2. Огляд матчу

 

25 листопада 2023 20:08

ЛК, 4-й тур. Група В. Зоря – Маккабі ТА 1:3. Огляд матчу

 

10 листопада 2023 00:23

ЛК, 2-й тур. Група B. Брейдаблік – Зоря 0:1. Огляд матчу

 

05 жовтня 2023 22:34

ЛК, 1-й тур. Група B. Зоря – Гент 1:1. Огляд матчу

 

22 вересня 2023 00:27

ЛК, раунд плей-офф. Бешикташ – Динамо 1:0 (заг. 4:2). Огляд матчу

 

31 серпня 2023 23:41

ЛК, раунд плей-офф. Дніпро – Спартак Трнава 1:2 (д.ч., заг 2:3). Огляд матчу

 

31 серпня 2023 23:40

ЛК, раунд плей-офф. Бешикташ – Динамо 1:0. Увесь матч

 

31 серпня 2023 16:43

ЛК, раунд плей-офф. Спартак Трнава – Дніпро-1 1:1. Огляд матчу

 

23 серпня 2023 19:10

ЛК. 3-й раунд . Динамо – Аріс (Греція) 2:1 (заг. 2:2, пен. 6:5). Огляд матчу

 

17 серпня 2023 23:15

ЛК. 3-й раунд . Динамо - Аріс (Греція) 2:1 (заг. 2:2, пен. 6:5). Повний матч

 

17 серпня 2023 20:25

ЛК, 2-й раунд. Діла (Грузія) – Ворскла 3:1 (заг. 4:3). Огляд матчу

 

04 серпня 2023 09:00

ЛК, 2-й раунд кваліфікації. Діла (Грузія) – Ворскла 3:1 (заг. 4:3). Увесь матч

 

03 серпня 2023 21:43