Сьогодні 22 лютого 2024 р.

Торвальдссон: «Нам не вистачало інтенсивності та якості у фінальній третині»

Головний тренер ісландського «Брейдабліка» Оскар Торвальдссон був засмучений після мінімальної домашньої поразки від луганської «Зорі», бо його підопічні змарнували кілька шансів зрівняти рахунок і здобути історичне, перше для команди, очко в груповому турнірі єврокубків:

«Досягнувши рівня групового турніру єврокубків, потрібно просто скористатися тим, що нам дано. У мене немає претензій до гравців у плані позиційної гри, ми займали чудові позиції, але ось інтенсивності нам чомусь не вистачало, і це потрібно виправляти, та й якістю гри у фінальній третині я не дуже задоволений, але працювати над поліпшенням цього показника можна нескінченно.

Іноді ми надмірно розкривалися, але з цим нічого не поробиш – з подібних сміливості та хоробрості ми черпаємо свою ідентичність. І коли ми втрачаємо м'яч, то одразу намагаємося високо пресингувати. Ми такі, які є, навіть незважаючи на те, що дехто хоче, щоб ми були не тільки сміливими і відважними, а й більш обережними і організованими. Звісно, є багато речей, які нам потрібно покращити у своїй грі», – резюмував Торвальдссон.

6 жовтня 2023 09:05Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

ЛК, група B. 6-й тур. Зоря – Брейдаблік 4:0. Огляд матчу

 

15 грудня 2023 00:09

ЛК, 5-й тур. Група В. Гент – Зоря 4:1. Огляд матчу

 

30 листопада 2023 22:54

Ліга конференцій. Брейдаблік – Маккабі Т-А 1:2. Огляд матчу

 

30 листопада 2023 17:35