Сьогодні 22 лютого 2024 р.

«Зоря» пропонує «Маккабі» два варіанти проведення матчів ЛК

«Зоря» запропонувала «Маккабі» Тель-Авів два варіанти проведення матчів Ліги конференцій між собою, повідомляє «ТаТоТаке».

Варіант 1. Перенести тель-авівський матч до Любліна. І провести там обидва матчі між командами. Незважаючи на загальноприйняте правило щодо домовленості використання спортивних об'єктів у Польщі за місяць до заходу, «Зорі» вдалося домовитися з місцевою владою про організацію матчу 26 жовтня. Луганці готові надати «Маккабі» логістичну підтримку з пошуками дислокації та умов для тренувань.

Таким чином, обидва матчі між клубами відбудуться у Любліні (другий запланований на 9 листопада).

Варіант 2. Поміняти місцями виїзний та домашній матчі команд. Тобто почати з домашнього – у Любліні. А за два тижні, якщо ситуація в Ізраїлі зміниться, приїхати на виїзний. У випадку, якщо режим припинення вогню не буде досягнутий, набирає чинності варіант 1.

«Маккабі» з незрозумілих причин не хоче грати 26 жовтня. Ніде. Ізраїльська сторона вимагає перенесення матчу на початок листопада. У «Зорі» у цей період дуже насичений календар в УПЛ, матч Кубка України та ще одна гра проти «Маккабі». Команда змушена буде проводити деякі ігри в режимі – через два дні на третій із переїздами. Що неприйнятно.

Незважаючи на велику кількість листів з боку «Зорі», УЄФА почало реагувати на ситуацію лише вчора, але досі не ухвалило остаточного рішення.

17 жовтня 2023 17:50Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

ЛК, група B. 6-й тур. Зоря – Брейдаблік 4:0. Огляд матчу

 

15 грудня 2023 00:09

ЛК, 5-й тур. Група В. Гент – Зоря 4:1. Огляд матчу

 

30 листопада 2023 22:54

Ліга конференцій. Брейдаблік – Маккабі Т-А 1:2. Огляд матчу

 

30 листопада 2023 17:35