Сьогодні 1 червня 2024 р.

ЛЄ, 1/4 фіналу. Результати перших матчів

Найкрутіший сюжет у Лізі Європи подарував поєдинок в Англії, де «Севілья» примудрилася відіграти два м'ячі у протистоянні з «МЮ». Хоча забивали на «Олд Траффорд» лише манкуніанці…

Програму першого чвертьфінального ігрового дня Ліги Європи відкрив поєдинок у Нідерландах, де зійшлися «Фейєноорд» та «Рома» – фіналісти Ліги конференцій-2021/22. Рік тому їхнє протистояння завершилося мінімальною перемогою римлян. Тепер же верх узяв «Фейєноорд», причому долю матчу теж вирішив один м'яч – його автором став Віффер, який вразив ворота гостей після передачі Ідріссі. Могла забивати, зрештою, і «Рома». Але не склалося з реалізацією – зокрема, Пеллегріні не зумів реалізувати пенальті наприкінці першого тайму. У підсумку – 1:0, і, звичайно, у цій дуелі ще нічого не зрозуміло.

Важко назвати фаворита після перших матчів і в інших парах. «Ювентус» теж мінімально переграв «Спортінг» (1:0). «Байєр» та «Юніон» розійшлися миром (1:1). Найрезультативнішим же вийшов матч в Англії, де «Манчестер Юнайтед» приймав «Севілью».

Манкуніанці дуже добре провели стартовий відрізок, забивши два м'ячі. Обидва – на рахунку Забітцера, який відзначився на 15-й та 21-й хвилинах. І, треба сказати, «МЮ» цілком міг вбити інтригу у цьому протистоянні – якби не штанга після удару Антоні у середині другого тайму, то було б 3:0. Тоді про шанси іспанської команди можна було б навіть не міркувати.

У результаті ж спрацювала стара футбольна істина «не забиваєш ти – заб'ють тобі». Наприкінці «Севілья» спіймала кураж і зрівняла рахунок. Причем оба мяча забили сами же футболісти «МЮ»: початку автоголом «відзначився» Маласіо, а вже у компенсований час – Магвайр.

2:2. Загалом сюжет матчу на «Олд Траффорд» вийшов справжнім кубковим. Ну і тим цікавішим буде продовження дуелі.

ФЕЙЄНООРД – РОМА – 1:0
Гол: Віффер (53).
На 43-й хвилині Пеллегріні (Рома) не реалізував пенальті (стійка).
Фейєноорд: Бейло, Гертрюйда, Траунер, Ганцко, Хартман, Шиманськи, Кекчю, Віффер, Джаханбахш (Данило, 72), Ідріссі (Ігор Пайшао, 64), Хіменес (Лопес, 83).
Рома: Руй Патрісіу, Смоллінг, Манчіні, Рожер, Спінаццола (Челік, 84), Залевскі, Матіч, Крістанте, Пеллегріні (Вейналдум, 46), Дібала (Ель-Шаараві, 26), Абрахам (Белотті, 58).
Попередження: Віффер (18), Шиманськи (35).

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД – СЕВІЛЬЯ – 2:2
Забітцер (15, 21) – Маласіа (84, автогол) Магвайр (90+3, автогол).
Манчестер Юнайтед:  Де Хеа, Уан-Бісака, Варан (Магвайр, 46), Мартінес, Маласіа, Забітцер, Каземіро, Бруну Фернандеш (Еріксен, 62), Санчо (Еланга, 63), Антоні (Пельістрі, 81), Марсьяль (Вегорст, 62).
Севілья: Буну, Монтьєль (Гомес, 90), Маркао Тейшейра, Ньянзу (Сусо, 73), Акунья, Ракітіч, Фернандо, Гудель, Окампос, Олівер Торрес (Навас, 46), Ламела (Ен-Несірі, 67).
Попередження: Бруну Фернандеш (41), Антоні (65) – Монтьєль (11), Ракітич (25), Ламела (38), Гудель (58), Акунья (72), Пельїстрі (89).