Сьогодні 4 березня 2024 р.

Через що виник конфлікт між Бензема та Дешамом?

Стали відомі подробиці конфлікту Каріма Бензема із тренерами збірної Франції. Як пише L'Équipe, напруженість у відносинах між нападаючим і тренерським штабом збірної Франції виникла через травму, яку футболіст отримав за кілька днів до старту ЧС-2022.

Бензема було складно ухвалити рішення тренерів, які вважали за краще відправити його до розташування «Реала». Форвард хотів лікуватися у розташуванні збірної Франції та сподівався відновитися від пошкодження до кінця турніру. Через те, що Дідьє Дешам не викликав нікого на заміну, Бензема з ще більшим нерозумінням поставився до цього рішення.

Люди, близькі до Бензема, навіть звинуватили тренерський штаб збірної Франції, що форварда довели до травми, неправильно розподіляючи навантаження. За день до травми Карім провів дуже інтенсивне тренування.

Медичний штаб збірної Франції також має претензії до Бензема. Перед ЧС-2022 лікарі збірної хотіли провести повне обстеження, щоби оцінити стан Каріма, але форвард відмовився від нього. Бензема вважає, що досконало знає своє тіло, а також проблеми, які його турбують, тому вважав, що може обійтися без обстеження. Тоді медичний персонал став сумніватися у стані здоров'я гравця.

20 грудня 2022 15:01Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Усі фінали чемпіонатів світу (1930 – 2022)

 

31 грудня 2023 09:46

Енцо, Беллінгем, Гвардіол, Лівакович та інші. Куди перейдуть найкращі гравці ЧС-2022?

 

30 грудня 2022 14:05

Новий формат чемпіонату світу. Чого чекати?

 

30 грудня 2022 14:02