Сьогодні 4 березня 2024 р.

П’ятов привітав Мессі та збірну Аргентини

Голкіпер донецького «Шахтаря» Андрій П’ятов оцінив перемогу збірної Аргентини на чолі з Ліонелем Мессі на чемпіонаті світу 2022 року.

«Здається, емоції після фіналу чемпіонату світу трохи вщухли. Але розмови ще будуть довго і багато. Про суддівство, фаворитів, що вилітають першими, «незаангажованість» та мрію, яка здійснилася в одного хлопця.

Ліонель Мессі. Заслужено. Феєрично. Достойно. Це був довгий шлях. І я дуже радий за Ліонеля, що прийшов до бажаного та логічного свого результату.

Але хотів би сказати не лише про Короля футболу (зараз ніхто не стане сперечатися, що цей титул належить саме йому), а про всю збірну Аргентини. Звання чемпіона світу отримує команда. Не одна людина.

Це історія про колективну роботу, підтримку, складення всіх зірок правильним чином. Хтось скаже, що без Мессі перемоги б не було. А я скажу, що й без сильної команди за плечима Мессі не тримав би кубок.

Тому щиро вітаю переможців. Це була гарна історія.

P.S. З такого приводу можна було б і пляшечку пива від Мессі відкрити. Та я чекаю іншого приводу. Більш важливого», – написав П’ятов на своїй сторінці в Instagram.

21 грудня 2022 14:23Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, ВхідПоділитися

Усі фінали чемпіонатів світу (1930 – 2022)

 

31 грудня 2023 09:46

Енцо, Беллінгем, Гвардіол, Лівакович та інші. Куди перейдуть найкращі гравці ЧС-2022?

 

30 грудня 2022 14:05

Новий формат чемпіонату світу. Чого чекати?

 

30 грудня 2022 14:02