Сьогодні 19 травня 2024 р.

Німеччина, 27-й тур. Дортмунд у погоні за «Баварією» відірвався від «Уніона»

«Баварія» у матчі 27-го туру чемпіонату Німеччини обіграла «Фрайбург». Зустріч пройшла на стадіоні «Європа-парк-Штадіон», а єдиний гол у матчі забив захисник Маттейс де Лігт.

Дортмундська «Борусія» вдома обіграла «Уніон». Господарі відкрили рахунок після удару Донієлла Малена на 28-й хвилині матчу. Гості зрівняли на 61-й хвилині – забив Кевін Беренс. Перемогу дортмундцям приніс Юссуфа Мукоко, який забив наприкінці зустрічі через п’ять хвилин після виходу на заміну.

Тим часом, «Байєр» вдома переміг «Айнтрахт». У складі леверкузенців забивали Амін Адлі, Мусса Діабі та Сердар Азмун. Асистентський дубль на рахунку Флоріана Вірца. У гостей єдиний гол забив Джібріль Соу.

В інших матчах «Майнц» та «Вердер» зіграли внічию (2:2), а «Кельн» переміг «Аугсбург» з рахунком 3:1.

ФРАЙБУРГ – БАВАРІЯ – 0:1
де Лігт (51).
Фрайбург: Флеккен, Сільдія (Кюблер, 63), Гінтер, Гульде (Лінгарт, 36), Гюнтер, Еггештайн, Гефлер, Доан (Вайсхаупт, 84), Гелер (Чон, 84), Гріфо (Шаллаї, 62), Грегорич.
Баварія: Зоммер, Канселу (Станішич, 89), Павар, де Лігт, Девіс, Кімміх, Сане (Мазрауї, 89), Мюллер (Гравенберх, 77), Мусіала (Горецка, 68), Мане, Гнабрі.

БАЙЄР – АЙНТРАХТ – 3:1
Адлі (10), Діабі (34), Азмун (90+5) – Соу (74).
Байєр: Градецький, Коссуну, Та, Тапсоба, Фрімпонг (Баккер, 70), Паласіос, Андріх, Інкап'є (Фосу-Менса, 88), Віртц (Сінкгравен, 79), Адлі (Азмун, 70), Діабі.
Айнтрахт: Трапп, Якич, Хасебе (Тута, 64), Ндіка, Бута (Кнауфф, 46), Соу, Роде (Ебімбе, 64), Макс, Гьотце (Аларіо, 82), Борре (Камада, 56), Коло Муані.

БОРУСІЯ Д – УНІОН – 2:1
Мален (28), Мукоко (80) – Беренс (61).
Боруссія Д: Кобель, Рюерсон, Хуммельс, Зюле, Геррейру, Джан, Брандт (Озджан, 84), Беллінгем, Аллер (Мукоко, 74), Мален (Ройс, 74), Адейемі (Байно-Гіттенс, 69).
Уніон: Реннов, Юранович, Кнохе (Пантович, 84), Йеккель, Дукі, Гіссельманн, Хедіра, Хаберер (Сьєбатшо, 84), Торсбю (Зегуїн, 61), Беккер (Міхель, 64), Беккер (Міхель, 74), Беренс (Левелінг, 61).