Сьогодні 27 липня 2024 р.

Італія, 19-й тур. Такі різні три очки...

«Футбольний клуб»

За відсутності через травму українського хавбека Віктора Коваленка «Емполі» нічого не зумів протиставити «Мілану» в домашній зустрічі чемпіонату Італії.

«Россонері» вирішили всі питання ще до перерви, відправивши у ворота суперника два м’ячі без відповіді. Крапку в поєдинку поставив 19-річний івуарійський вінгер Шака Траоре, для якого це четверта поява в першій команді міланців і дебютний гол у Серії А. Нагадаємо, у вівторок, у кубковому двобої з «Кальярі» (4:1), молодий хавбек уперше вийшов в «основі» свого клубу й уперше відзначився на дорослому рівні.

Команда Коваленка залишилася передостанньою, в двох турнірних пунктах від рятівної межі. Підопічні ж Стефано Піолі закріпилися на третій сходинці таблиці, нижче «Ювентуса» та «Інтера».

«Юве» здобув значно складнішу перемогу в гостях над «Салернітаною». Не завдавши до перерви жодного удару в площину воріт, туринці ще й в обороні примудрилися начудити – надто пасивно спостерігали за тим, як розвивається атака, що її завершив Маджоре.

У другому таймі рефері мав привід призначити у ворота господарів пенальті, але відмовився помічати фол на Влаховичі. Щоправда, суддя оперативно «виправився», перетворивши Маджоре на антигероя та залишивши підопічних Піппо Індзагі в меншості. У якому ключі проходив залишок зустрічі, здогадатися неважко. Гол у відповідь «Стара Синьйора» організувала досить швидко. Відзначився 20-річний англієць Айлінг. А ось вирішального удару Влахович завдавав уже в компенсований час, головою ефектно замкнувши флангову передачу Даніло.

ЕМПОЛІ – МІЛАН – 0:3
Лофтус-Чік (11), Жиру (31, з пенальті), Траоре (88).
Емполі: Капрілє, Ебуехі (Раноккія, 28), Ісмайлі, Валюкевич, Луперто, Грассі (Марін, 74), Малє, Бальданці (Канчельєрі, 57), Джасі, Камбьягі, Капуто (Мальдіні, 74).
Мілан: Меньян, Калабрія (Бартезагі, 70), Кьєр (Габбія, 84), Ернандес, Флоренці (Хіменес, 35), Лофтус-Чік (Муса, 70), Адлі, Рейндерс, Пулішич, Рафаел Леау (Траоре, 84), Жиру.
Попередження: Марін (81) – Калабрія (41), Хіменес (54).

САЛЕРНІТАНА – ЮВЕНТУС – 1:2
Голи: Маджоре (39) – Айлінг (65), Влахович (90+1).
Салернітана: Костіль, Фасіо, Дьйомбер, Данилюк, Брадарич, Самбія (Мартеджані, 89), Кандрева, Маджоре, Ленговськи, Тшауна (Бронн, 57), Нванкво (Іквуемеси, 77).
Ювентус: Щенсни, Даніло, Бремер, Гатті (Ругані, 46), Веа (Нонж, 81), Костич (Айлінг, 46), Рабйо, Ніколуссі-Кавілья (Мілік, 59), Маккенні, Йилдиз (Міретті, 68), Влахович.
Попередження: Дьйомбер (19), Маджоре (32), Гатті (43) – Маккенні (69), Ругані (73), Влахович (90+2), Рабйо (90+3).
Вилучення: Маджоре (53, повторне попередження).