Сьогодні 27 липня 2024 р.

Італія, 5-й тур. Сассуоло – Ювентус 4:2. Несподівана поразка туринців

У рамках п'ятого туру італійської Серії А «Сассуоло» на власному полі приймав «Ювентус». На 12-й хвилині гри Лор'єнте вивів господарів уперед, а на 21-й хвилині Вінья зрізав м'яч у свої ворота. Тим не менш, зусиллями Берарді «Сассуоло» в першому таймі пішов на перерву в якості лідера.

На 78-й хвилині К'єза зрівняв рахунок у грі, проте нічия протрималася лише чотири хвилини: на 82-й Пінамонті знову вивів «Сассуоло» вперед. Встановив остаточний рахунок у матчі Гатті – на 90+5 хвилині він зрізав м'яч у свої ворота. 2:4 – «Ювентус» зазнає несподіваної поразки.

САССУОЛО – ЮВЕНТУС – 4:2
Лор'єнте (12), Берарді (41), Пінамонті (82), Гатті (90+5, автогол) – Вінья (21, автогол), К'єза (78).
Сассуоло: Краньо, Тольян, Ерлич, Руан (Віті, 46), Вінья (Д. Феррарі, 90+1), Болока, Енріке, Берарді, Байрамі (Дефрель, 85), Пінамонті (Кастільєхо, 85), Лор'єнте (Педерсен, 85).
Ювентус: Щесни, Гатті, Бремер, Даніло, МакКенні (Веа, 60), Міретті (Фаджолі, 46), Локателлі (Мілік, 83), Рабіо, Костич (Айлінг-Джуніор, 46), Влахович (Кін, 76), К'єза.
Попередження: Болока (51), Берарді (58), Вінья (64), Пінамонті (83) – Рабіо (36), Даніло (55).

23 вересня 2023 21:21